Skocz do zawartości

Stawy w Budach Głogowskich


Mateusz91

Rekomendowane odpowiedzi

zależy jakie łowisko w budach ?? Czy u wyżej wspomnianego BAZANA czy na stawach w Środku lasu ( nie wiem jaka nazwa).

Sędziszów staw Skrzynczyna.

Idziesz do kiosku wędkarskiego u Pana Pojaska i tam dostajesz karteczkę płacisz 7zł i łowisz cały dzień ( dokładny regulamin masz na kartce i przy łowisku) lub wykupujesz cało roczne łowienie, ale o szczegóły trzeba pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam

Posiada może ktoś nr tel do P.Bazana chciałbym tam przedzwonić bo w czwartek wybrał bym się tam zamoczyć kija:D. Orientujecie jakie tam są opłaty??

ja bym nie polecał tego łowiska, Bazan jeździ pijany swoją terenówką z swoimi ochroniażami, wymyśla co tydzień inne zasady (płatność od osoby w jeden tydzień a nastepny od wędki, my jak łowiliśmy to każdy po 3-4 wędki i wkurzał się, no cuz jego zasady :) ), gdy się go spytacie co można złowić i ile zarybiane było to takie brednie mówi, a prawda jest taka, że może z 10 lat temu zarybił a mówi że co roku , w tych stawach zostały tylko karasie,płotki, liny i kilka sztuk szczupaka ogromnych karpi

jak ktoś wybiera się na nocke to Bazan przyjdzie wieczorem po opłate i rano , czyli płaci się jakby za 2 dni łowienia,

no ale słyszałem że nowy staw ma, osobiście nie byłem

osobiście nie polecam łowiska, w lecie ponadto pełno wariatów z Bud Głogowskich jeżdżą motorami biją się drom itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Cześć. Nie wiedziałem gdzie napisać, więc piszę tutaj.

Mam pewne pytanie do Was. Może ktoś zna, lub bywa na tych stawach.

Dzisiaj rano wybrałem się tam na ryby;)

W tamtym roku jesienią jeszcze normalnie tam wędkowałem.

Zajeżdżam na zbiornik, a tam wody brak, w stawie stoi koparka/ki, drzewa powycinane, pomieszczenie, gdzie siedział zarządzający zburzone, teren budowy...

Czy ktoś wie może, co tam się dzieje i kiedy będzie można tam znów połowić?

Pozdrawiam i liczę na pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć. Nie wiedziałem gdzie napisać, więc piszę tutaj.

Mam pewne pytanie do Was. Może ktoś zna, lub bywa na tych stawach.

Dzisiaj rano wybrałem się tam na ryby;)

W tamtym roku jesienią jeszcze normalnie tam wędkowałem.

Zajeżdżam na zbiornik, a tam wody brak, w stawie stoi koparka/ki, drzewa powycinane, pomieszczenie, gdzie siedział zarządzający zburzone, teren budowy...

Czy ktoś wie może, co tam się dzieje i kiedy będzie można tam znów połowić?

Pozdrawiam i liczę na pomoc:)

Wujek rozmawiał z właścicielem i tak jak ktoś wspominał ma być pogłębiane, czyszczone i jakiś hotel wypoczynkowy ma tam powstać, ja mieszkach 2 km od tych stawów i teraz jestem w trakcie szukania innych łowisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Posiada ktos informacje na temat stawów w lesie w Budach Głogowskich? Wlasciwie to nie wiem czy to nie sa Bratkowice, no ale... To tam, gdzie placi sie 20zl za wedkowanie. Wlasciciel ma tez hodowlane stawy glebiej w lesie. Ktos pisal, ze staw jest "nieczynny". Sytuacja taka nadal ma miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. A powiedzcie mi o ile wiecie. W niedalekiej odleglosci od tego stawu, (po przeciwnej stronie lasu bodajze) o ktory pytalem jest jakis zbiornik wodny. Mozliwe, ze to jakis staw przeciwpozarowy czy cos w tym stylu. Wiecie cos moze o tym zbiorniku? Kiedys tam bylem i widzialem mase martwegp okonia, szczupaka i innych. Ktos sie przejechal z siatka tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli Zalew w Bratkowicach(przed wjazdem do lasu skręcasz w lewo i po kilkuset metrach dojeżdżasz do tej kałuży)? Tutaj masz kilka zdjęć z tego miejsca: http://www.fishing.org.pl/album.php?albumid=52. Jeżeli tak to tyle ile wiedziałem na ten temat to napisałem tutaj:http://www.fishing.org.pl/showthread.php?t=312.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, to na pewno nie zalew w Bratkowicach. Jadac od strony Bud Glogowskich w kierunku tego prywatnego stawu hodowlanego o ktorym pisalem, nieco dalej chyba, po prawej stronie drogi (prywatny staw jest po lewej jadac z Bud Gl.) jest wlasnie to cos. Troszke w lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to nie znam drogi z Bud na te stawy, więc dalej nie jestem pewny w stu procentach o co Ci chodzi, ale najprawdopodobniej masz na myśli "dwójkę"(patrz w załącznikach). W sumie to niewiele wiem o tych stawach. Kiedyś była tam tabliczka informująca o tym, że jest to zbiornik (przeciw)pożarowy(nie wiem jak się to poprawnie nazywa...). Na tym ostatnim(taki malutki) wisiała również tabliczka zakazująca wstępu. W ubiegłym roku jak tam byłem(po tych powodziach) to był tam pęknięty wał i zbiornik był praktycznie pusty, pływało w nim stadko okonków.

"Jedynka" to stawy hodowlane, zakaz połowu.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.