Skocz do zawartości

Ku przestrodze....


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Witam.

Koledzy nie zostawiajcie sprzętu w autach. Dzisiaj miałem włam w Nowej S. do swojego w nocy. Jacyś złodzieje zainteresowali się radiem "stare sony", że nie umieli otworzyć drzwi to wywarzali je łomem tak że aż szyba pękła. Potem zabrali się za radio, którego nie wzięli bo nie umieli wymontować (oczywiście całe zmasakrowali). Następnie, że nic ciekawego nie było w środku zabrali się za bagażnik no i tu zaczyna się cała zabawa. Jak by ktoś chciał kupować jakichś sprzęt a znajdowały by się tam wymienione poniżej rzeczy proszę o kontakt.

1. Wędka cupido golden eye cw.5-12

2. Dwa kołowrotki mitchell advocet II gold i elx

3. Pudełko na przynęty od miko http://www.fishing.org.pl/forum/attachment.php?attachmentid=105&d=1264961334

4. Kamizelka Jaxon do brodzenia oliwka rozmiar chyba xxl

5. Oprócz tego wszystkie przynęty jakie miałem wszystkie spławiki haczyki szczypce kartę wędkarską ogólnie prawie cały sprzęt kompletowany od jakiegoś czasu. Coś mi się robi jak to piszę no ale cóż oby tym złodziejom wbiły się wszystkie kotwiczki z moich przynęt w najbardziej czułe miejsca jakie mają.

Zostały tylko gumowce leśniki i okulary polaryzacyjne. Zabrali nawet puste pudełko po kołowrotku.

Więc ktokolwiek widział ktokolwiek wie proszę o kontakt. Opel do kolegów z Leżajska, Nowej Sarzyny i okolic.

Ps. Może któryś z Was drodzy koledzy złodzieje czyta tego posta to oddajcie kartę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając dzisiaj z ryb z Niedźwiadka na drodze Sokołów - Leżajsk (przed miejscowością Maleniska) miał miejsce nieciekawy wypadek. W załączeniu fotka z tego zdarzenia. Panowie nogi z gazu !

Niecałe trzy tygodnie temu na tej samej drodze miał miejsce tragiczny wypadek,pięciu młodych chłopaków poszło w "piach":(Jakieś fatum wisi na tej drodze albo po prostu bezmyślność i głupota:mad:

Koledzy nie zostawiajcie sprzętu w autach. Dzisiaj miałem włam w Nowej S. do swojego w nocy.

bohenek1,szczerze współczuje,kiedyś koledze też rąbnęli sprzęt,wrócił późno z zasiadki,sprzęt został w samochodzie,rano stwierdził że jest jakieś 3tyś.w plecy.A tak na marginesie to dobrze że na razie nie odebrałeś ode mnie tych gratisów bo pewno było by po nich ale głowa do góry może coś jeszcze znajdę albo zrobimy "ściepe" na PSW.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh złodzieje ... no niestety są tez i tacy ludzie. nie zazdroszczę i nie życzę nikomu aby został okradziony.. życzę im aby te kotwiczki im zrobiły krzywdę. a co do złodziei to mi ostatnio ukradli antenę cb sirio ml-145 także wiem jak to jest być okradzionym... współczuje bohenek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecałe trzy tygodnie temu na tej samej drodze miał miejsce tragiczny wypadek,pięciu młodych chłopaków poszło w "piach":(Jakieś fatum wisi na tej drodze albo po prostu bezmyślność i głupota:mad:

miesiąc wcześniej na tej drodze podobny wypadek :

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100203/REGION00/372407256

Odkąd wyremontowano tę drogę liczba wypadków drastycznie wzrosła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie winiłbym wyremontowanej drogi. Jakoś tak dziwnie się składa, że wszystkie te wypadki spowodowali niedoświadczeni kierowcy. Tak to jest jak dostaje się prawko i szybkie auto a gówno się potrafi za kierownicą. O wypadku podanym przez @rapale czytałem w gazecie. Znakiem rozpoznawczym tego kierowcy była głośna muzyka. Najpierw słyszało się muzykę a później jadące auto. Chłopak szpanował swoim BMW a widziałem jak takie auto radzi sobie na śliskiej drodze i to nawet na zimowych oponach. Strach jeździć. Sam pamiętam jak się jeździło w kilka osób autem. Zawsze wygłupy, śmichy chichy i kilka razy było niebezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie winiłbym wyremontowanej drogi. Jakoś tak dziwnie się składa, że wszystkie te wypadki spowodowali niedoświadczeni kierowcy.

Ja nie winię drogi ;) Często po niej jeżdżę i jestem bardzo zadowolony z jej stanu. Ale faktem jest że ten odcinek nie był przez lata remontowany w zadowalający sposób i wypadków było mało. Odkąd poprawił się stan techniczny tego odcinka liczba wypadków wzrosła pewnie o kilkaset procent... Masz rację w omawianych przypadkach zawiniła brawura, cwaniactwo i brak doświadczenia niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu roku robię od 70-80 tyś kilometrów i z nie jedną sytuacją na drodze się spotkałem.Nie tak dawno byłem świadkiem wypadku jak polonez poszedł na czołowe z mazdą i na własne oczy widziałem jak gość wypada przez przednią szybę ponieważ nie miał zapiętych pasów:eek:,normalnie szok na szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych.Kupią starzy takiemu fajną furkę i zaczyna się: "kamikadze zimny wiatr" a siano we łbie ,tylko najczęściej za ich głupotę płacą inni.Inną grupę stanowią, jak ja ich nazywam "dziadki kapeluszniki" to są dopiero artyści,może stanowią mniejsze zagrożenie ale to co potrafią wyprawiać na drodze to nieraz nie wiem czy się śmiać z tego czy płakać.Tak że panowie, lepiej na pewno nie będzie,sezon na roboty drogowe już się rozpoczął i jak co roku korki i ruch wahadłowy,jak sobie pomyślę o tym to tylko siąść i płakać:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winą tej drogi jest to że jeżdżą po niej młodzi gniewni :) bo jak inaczej nazwać kogoś kto wyprzedza kogoś na podwójnej ciągłej i na zakręcie??? rzut oka w lusterku i widzisz :)... 4 młodzieżowców w BMW a z tego 3 pije browar :o i to się dzieje na tej drodze bo czasem tam [przejeżdżam i dodam że powolutku tam pomykam (koło 140 nie wiecej)

Też jestem młody -chyba:) ale tu trzeba troszeczkę wolniej... wiem że na łowisko szybko bo zajmą miejsce ale aby nie było tak że nie będzie miał kto zarzucić robala....wolniej panowie i panie pozdrawiam bob wędkarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na własne oczy widziałem jak gość wypada przez przednią szybę ponieważ nie miał zapiętych pasów:eek:,normalnie szok na szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych:mad:

Paradoksalnie często bywa tak,że nie zapięte pasy ratują życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.