Skocz do zawartości

Szkodnik na forum.


ZDZISŁAW CZEKAŁA

Rekomendowane odpowiedzi

@ZDZISŁAW CZEKAŁA po co tyle sarkazmu w tej wypowiedzi?Przecież dobrze wiadomo kto poprawia czcionkę w pisanych przez pana postach.Wystarczy zobaczyć,kto edytuje posty:rolleyes:.Zastanawia mnie tylko jedno a mianowicie to: czego to tylko z pana postami dzieją się tego typu rzeczy?;).Jeszcze raz powtórzę to co napisałem:

Jest pan jednym z 1500 userów korzystających z tego forum i naprawdę nie widzę najmniejszego powodu aby pańskie posty wyróżniały się spośród innych!Nikt oprócz pana nie używa innej czcionki niż ogólnie przyjęta nawet Admin i Moderatorzy piszą n-o-r-m-a-l-n-i-e!Forum to nie dziecięca kolorowanka.

Przypominam jeszcze o pkt.9 Regulaminu

9.Administrator i Moderatorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej treści bez podania przyczyny. Z decyzjami Administratora i Moderatorów, nie dyskutujemy na forum.

P.S.

...grasuje szkodnik...
:eek::D
Właśnie buduję U-bota przeciw pontonowego

Relacja z przebiegu prac mile widziana:).

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... po co tyle sarkazmu w tej wypowiedzi? Przecież dobrze wiadomo kto poprawia czcionkę w pisanych przez pana postach. ... Przypominam jeszcze o pkt.9 Regulaminu "9.Administrator i Moderatorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej treści bez podania przyczyny. ..."

Jaki tam sarkazm ja po prostu bywam często tylko trochę złośliwy i nie zamierzam się poprawiać, a kto zmienia też wiem doskonale. Co do tego punktu regulaminu przypomina mi on nasze Polskie "NIEUSTAWIANE" przetargi. :D:):rolleyes::cool:

PS. Tak ładnie wygląda ta kurwysywa i kolor zielonyj ;) będę uparty.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja po prostu bywam często tylko trochę złośliwy i nie zamierzam się poprawiać...

Feee.Bardzo brzydka cecha charakteru ale można z nią walczyć a nawet trzeba.Na początek troszkę samozaparcia a później już poleci:)

Odnośnie poszczególnych punktów Regulaminu to czy przypominają wspomniane

Polskie "NIEUSTAWIANE" przetargi
czy nie to mało ważne.Skoro wspomniany Regulamin jest tak zły i tak niechętnie akceptowany to dla czego pan, rejestrując się na PSW zaakceptował go w formie jaka widnieje w odpowiedniej zakładce?Z mojej strony uspokoję pana i uchylę rąbka tajemnicy że prace nad "nowelizacją" trwają;).Cały PSW TEAM dąży do doskonałości.Dobry portal -dobry regulamin nic dodać nic ująć!
...ta kurwysywa...
literówka czy....;).

P.S.Posty będą nadal edytowane.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panie @Rapala ida swieta to troche kolorow na forum nie zaszkodzi, bedzie tak swiatecznie:) A za jakis czas bedzie tak kolorowo ze nowy uzytkownik, badz kto kolwiek stwierdzi ze pomylil fora wedkarskie z forum dla homo lub "Dzieci kwiatow" . A i proponuje jeszcze dodac "nie widzialna" czcionke tak aby widniala tylko w swietle UV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie nazywać moderatora szkodnikiem @rapala nie robi tego dla zabawy.

Gdyby była możliwość techniczna wyłączenia pisania w kolorze to dawno bym to zrobił. Mogę tylko wyłączyć całkowicie edytor i zastąpić go prostym (bez tych ikonek na górze), zniknie wtedy sporo przydatnych opcji. Szukam rozwiązania, może znajdzie się modyfikacja która wyłączy pewne funkcje z edytora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie nazywać moderatora szkodnikiem @rapala nie robi tego dla zabawy.

:D:D:D

krs,jeżeli dla niektórych ważniejszy jest ich własny interes jaki wiążą z możliwością "reklamowania" swojej osoby na forum to @rapala może być i ...szkodnikiem:D.Normalnie jak z tej reklamy...:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując "szkodnik na forum" to tak na wesoło było pisane dlatego w "Hyde Park". A tak pól serio pól żartem to na żadnym innym forum nikogo to nie "razi":rolleyes:. Każdy ponoć może mieć swój styl :cool:, jeden wali "ortografy" inny zapomniał o polskich znakach, następny pisze takie bełkot, że tłumacz potrzebny "co autor miał na myśli". A ja piszę "krzywo" i kolorowo ale skoro oczy admina i moderatorów "bolą" to sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga kolego @uchal,słuszna...:).I Ty również masz wybór...I pamiętaj ,że zwrot "Ty,Twój,Twojej,Ciebie...zawsze piszemy z dużej litery...Zawsze staram się o tym pamiętać ,ponieważ jest to wyraz szacunku do osoby,do której się zwracam...Pomimo że niekiedy jej nie lubimy:).Stara zasada ale warta przypomnienia ,szczególnie dziś ,kiedy fora internetowe opanowało pokolenie "Gadu-gadu".Pozdrawiam.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzieeee!!!! Tyle krzyku o parę kropek, przecinków itp. itd.:confused: Niech każdy pisze jak chce, bełkoty, bez znaków, kolorowo i nawet jak "kura pazurem". Zobaczymy jak to fajnie będzie przeglądać to forum, nie mówiąc już o jego czytaniu ze zrozumieniem. Proszę uszanować to o co moderatorzy proszą, bo nic nikomu się nie stanie jak wciśnie Alt lub prawy Shift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.