Skocz do zawartości

Łowisko NO KILL Rzemień,okręg Rzeszów-Niechęć współpracy okęgu z karpiarzami.


ItaliaMo

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy sądzie według siebie, czy takimi tekstami musimy u.....ć każdą inicjatywę zmierzającą do poprawy rybostanu, ochrony ryb i wody, chyba tak bo to przecież takie Polskie nic nie robić tylko szkodzić (czynem lub słowem).

Panie Zdzisławie proszę czytać ze zrozumieniem, czy ja swoim tekstem chcę udupić tą inicjatywe? Chyba nie:eek:

Kolega pisze ze ma pomysł aby wyrobić specjalne legitymacje dla członków klubu karpiowego, pod warunkiem udowodnienia że się wypuszcza i dobrze traktuje złowione ryby. Ja poprostu nie widzę jak bym miał to udowodnić...

Więc proszę szanownego Pana Zdzisława o wyrozumiałość dla innych użytkowników i trochę wiary w ludzi. A co do dodatkowej opłaty za łowienie w nocy to już Pan samego siebie przeszedł.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Zdzisławie proszę czytać ze zrozumieniem, czy ja swoim tekstem chcę udupić tą inicjatywe? Chyba nie ... Więc proszę szanownego Pana Zdzisława o wyrozumiałość dla innych użytkowników i trochę wiary w ludzi.

Czytam i rozumiem wyrozumiałość i wiarę w ludzi też mam choćby na tym przykładzie nie szukam dziury w całym tylko wręcz przeciwnie uważam, że koledzy z powyższego Klubu powinni uzyskać taką zgodę. Poniższy tekst z wątpliwościami nie jest mój i czyżby nie był przykładem braku wiary w bliźniego?

A jak kolego miałbyś udowodnić że za każdym razem szanujesz złowione ryby i je wypuszczasz?

Uwierzmy w ich dobre zamiary dajmy pozwolenie (ZO) i sprawdźmy jeśli okłamali, jeśli zamiast pilnować sami "k....ą" cofnąć zezwolenie i więcej z tym środowiskiem nie podejmować wspólnych działań.

A co do dodatkowej opłaty za łowienie w nocy to już Pan samego siebie przeszedł.......

Czytaj Kolego ze zrozumieniem dodatkowa opłata za ten konkretny przypadek, za większy "przywilej" niż inni. Mam wrażenie, że za przywileje powinno się dopłacić (oczywiście w rozsądnych granicach). Nie pisałem o dodatkowej "nocnej" opłacie na cały okręg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szukam dziury w całym tylko wręcz przeciwnie uważam' date=' że koledzy z powyższego Klubu powinni uzyskać taką zgodę. Poniższy tekst z wątpliwościami nie jest mój i czyżby nie był przykładem braku wiary w bliźniego?[/quote']

Poniższy tekst nie jest brakiem wiary w bliżniego lecz wątpliwością czy aby naszemu kochanemu PZW wystarczy deklaracja o wypuszczaniu ryb...w co szczerze wątpie

Nie szuka Pan dziury w całym tylko na moje pytanie jak udowodnic mam to ze wypuszczam ryby pisze Pan że chce udupić tą ideę :(

Gratuluje samopoczucia i pozdrawiam.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjeżdżasz na łowisko to wpisujesz datę przybycia, metodę, numer, a potem rozkładasz wędki. Jak jest to woda PZW to coś tam skrobnąć trzeba, że się zaczęło łowić.

No kill - jedno drugiego chyba nie wyklucza (trzymanie ryb, a po łowieniu wypuszczania). Chyba, że komuś w siatce dokona rybka kill'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mateusz91 ,tak się składa że jestem założycielem i Przewodniczącym Sekcji Karpiowej w Rzeszowie i nie przypominam sobie abyśmy wprowadzali jakieś ograniczenia na Zbiorniku Zaporowym i wypraszam sobie takie pomówienia,co do zabierania ryb przez członków Sekcji to widziałeś kogoś z logiem Sekcji aby je zabierał czy to Twój wymysł bo widziałeś kogoś łowiącego w tym miejscu.Jeżeli chodzi o tzw.Elity Karpiowe to Ty tak nazywasz członków klubów a nie oni sami siebie bo aby być karpiarzem nie trzeba mieć sprzętu za tysiące złotych ,naszym członkiem może zostać każdy kto zapozna się z Regulaminem Sekcji Karpiowej oraz wypełni deklarację przystąpienia do Sekcji.A tak na koniec to jeśli nie masz dowodów to nie oczerniaj nikogo bo za pajacowanie można dostać kopa w zad TAK DLA PRZYKŁADU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... .A tak na koniec to jeśli nie masz dowodów to nie oczerniaj nikogo bo za pajacowanie można dostać kopa w zad TAK DLA PRZYKŁADU.

Ledwo drugi post, a już takie teksty. Po pierwsze proszę przeczytać jeszcze raz post kolegi (sugeruję ze zrozumieniem). Po drugie na tym forum nie zamieszczamy gróźb i inwektyw w stosunku do innych użytkowników, proszę się hamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carp Pub - ograniczenie wędkowania w nocy, możliwość jedynie dla członków klubu. Uzasadnienie: bo w nocy łowią i zabierają.

Sekcja Karpiowa - j/w Zbiornik Zaporowy

itd.

To proszę wyjaśnić ten tekst o co gościowi chodzi i mam prawo się wkurzać jak ktoś pisze głupoty i podaje to jako PRZYKŁAD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Darku, chyba źle Pan zrozumiał mój post ;)

Pomyślcie co by się stało, gdyby waszym tokiem myślenia poszły inne kluby karpiowe, np.

Carp Pub - ograniczenie wędkowania w nocy, możliwość jedynie dla członków klubu. Uzasadnienie: bo w nocy łowią i zabierają.

Sekcja Karpiowa - j/w Zbiornik Zaporowy

itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do "Elity":

Nie chodziło mi o to, że nazywacie się Elitami. Chodziło o to, że klub, o którym mowa w temacie, chcąc nie chcąc otrzymał by pewne przywileje, które wywyższały by go pod względem innych-niezrzeszonych wędkarzy. A chyba nie chodzi o to żeby dzielić, a łączyć i propagować ideę "złów i wypuść"

Przepraszam z góry za post, pod postem ale zniknęła opcja edycji a dosyć ważne było ustosunkowanie się w temacie. Niech ktoś złączy dwa posty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widze ze w temacie zabrakło bardzo istotnej informacji. Mianowicie takiej ze nie tylko członkowie klubu by mogli łowić w nocy ale tez każdy członek PZW ale tylko na weekendach a klubowicze dodatkowo w tygodniu.Ponieważ zakaz nocny został już w roku 2011 narzucony na nas odgórnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reszta szkoda mi ludzi którzy pytają się jak niby widać po kimś ze szanuje rybę. Pewnie ta osoba należny do osób która uważa np ze po ch*j mi mata co rybki nie mogę walnąć na piasek? Rozumie ze może kogoś nie stać na mate karpiowa ale można ja zastąpić innymi rzeczami. I np po tym widać ze ktoś szanuje rybę nie wspominając już o polewaniu rybki ,nie rzucaniu jej po krzakach i jak najszybszym wypuszczeniu jej do wody

Prosimy o nie używanie wulgarnych wyrazów.

Edytowane przez bogos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zabrakło takiej informacji,jednak od przyszłego sezonu w weekendy i w dni poprzedzające dni ustawowo wolne od pracy będą mogli łowić członkowie PZW.Całkowicie zgadzamy się z Twoim 2 postem ,według nas powinien byc wprowadzony nakaz używania maty wszędzie (lub czegoś co by ja mogło zastąpić) ,a w szczególności na łowiskach No Kil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.