Skocz do zawartości

Zalew w Głuchowie


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Spędziłem dziś półtorej godziny nad zalewem. Najpierw szukałem okoni. Przez ponad pół godziny nic. Znalazłem je o dziwo w najpłytszej części zbiornika. Niemal w każdym rzucie podskubywały przynętę płynąc za nią kilka metrów.Każdy kolor paprocha budził ich zainteresowanie, woblerek tez okazał się skuteczny. Złowiłem sześc sztuk, jednak ich rozmiary nie były satysfakcjonujące. Później zmieniłem zestaw i rzucałem za szczupakiem. Efektem około 35 cm pistolet.

Kilku spinningistów i dwóch żywcowców narzekało na brak brań.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niestety nie wiem nic. Odławiać mieli w piątek, a ja w sobotę przeczytałem o tym na stronie PZW. Pewnie bym zaglądnął. W zeszłym roku w upalny dzień widziałem 4 ogromne tołpygi wygrzewające sie niedaleko zapory- wszystkie były na pewno ponad metrowe . Poza tym nasłuchałem się od wędkarzy tam łowiących o pięknych kilowych okoniach ( " ... ale nie chcą brać panie" ) i o sandaczach.

Może Staszek wie co tam siedziało...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do odlawiania to plotka wedkarska w sklepie glosi ze wyciagneli tam kilka szczupakow kolo metra oraz kilka tolpyg najwieksza kolo 25kg do tego duzo ploci troche jazia kilka sandaczy malo karpia i wogole suma niebylo. to tylko informacja z tego co mowili w sklepie wiec pewnie cos w tym prawdy jest. co do zbiornika to ponoc maja go powiekszac do ok 4.5 ha ale kiedy to ma byc to nie wiem. a co do tych ciekawych rzeczy to taki kolowrotek mozna nabyc na rynku w lancucie za ok 5 zl :P widac komus solidna konstrukcja nie wytrzymala i poszla do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wczoraj byłem na rybach i dowiedziałem sie ze korczak maja powiekszac o 4 ha;| to jak to jest do 4 czy o 4??? chociaz wątpie zeby o 4 no ale...koles był bardzo pewny ::) wiec pytam:P ??? ??? ?? ?

Dzis rozmawiałem z radnym z Głuchowa - twierdzi że zalew powiększy się do 4 ha.

a wiadomo coś kiedy łowisko znów zostanie oddane do uźytku???

Tu znów powołuję się na radnego - firma która wygrała przetarg ma czas do końca przyszłego roku, chociaż , jak mi mówił obiecują wyrobić się do końca czerwca. Oczywiście od zakończenia prac do połowów na zalewie chyba jeszcze daleka droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

bylem dzisiaj na zalewie ( a właściwie to jeszcze wielka dziura ) i porobiłem kilka fotek;) myślę że zwiększenie zbiornika wyjdzie na dobre. ale póki co to trochę błota tam jest i trzeba poczekać aż napełnią,zarybią i trochę trawka urośnie oraz ichtiofauna się dobrze rozwinie. jeśli ktoś wie kiedy będą napełniać proszę o napisanie.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

niestety zbiornik nie jest gotowy, jest cały rozkopany i z tego co słyszałem prace na zbiorniku zostały wstrzymane tylko nie wiem czy to prawda, może dzisiaj będę przejeżdżał koło Głuchowa to pstryknę parę fotek, rzucę na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.