Skocz do zawartości

Ryobi Zauber w USA


grunwald18

Rekomendowane odpowiedzi

Zauber w USA sprzedawany jest w korpusie spro red arca.Środek ma swój.:)

http://www.ebay.com/itm/Ryobi-Zauber-4000ZR-Spinning-Reel-Spare-Spool-/320814114954?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ab202e88a#ht_649wt_1037

W myśl tego ludzie zastanawiający się nad wyborem między tymi kołowrotkami mają problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że to jedna i ta sama chińska fabryczka wypuszcza wszystkie te młynki. Szoku doznałem gdy zobaczyłem tegoroczną "nowość" Spro GoldArc w cenie ponad 5 stówek. To jakiś kosmos. Luknąłem na schemacik i kropka w kropkę stara konstrukcja; tylko obudowa bardziej jak w Team Dragonie. Tak się zarabia kasę na naiwnych wędkarzach - wystarczy zastąpić droższą stal tańszym plastikiem, napisać:"Dla zmniejszenia wagi, niektóre elementy zostały wykonane z 7 krotnie wytrzymalszego od stali włókna węglowego" i robić wszystkich w ch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze wychodzą z tej samej fabryki to fakt ale że w tej samej obudowie to się zdziwiłem, a co do nowości spro to myślę identycznie środek ten sam w innej obudowie, po udanych modelach chcą zarobić więcej więc jak to robi daiwa i shimano najpierw trafiają do serc dobrym wyrobem a potem wypuszczają buble.Skoro robią stelle i jest to super wypas bo w rzeczywistości tak jest to jak się to ma do modeli za 100 zł np sienna.Jeśli kołowrotek za 4000 zł jest super niezawodny to 40 razy tańszy musi byc bublem i oni to wiedzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewno gold arc jeśli okaże sie niewypałem "zjedzie" z ceną bo znajdzie niewielu nabywców podobnie jak obecnie seria Team Dragon FD 1200 iST. Stara wersja 900 trzyma sie mocno bo jest bardziej udana. Zresztą płacić ponad 500 zeta za gold arca to bym się zastanowił nad innym rozwiązaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zjedzie z ceny to nie wiem chyba prędzej wstrzymają się z produkcją albo jeszcze raz zmienią kolor nazwą go godnym następcą jak to zwykle bywa.W sumie i tak nic nie tracą w niskiej cenie mają red arca dla ludzi szukających czegoś sprawdzonego dla naiwnych będą mieli golda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.