Skocz do zawartości

Skradziono auto SEAT LEON


Rekomendowane odpowiedzi

Witam przykra sprawa mnie spotkała dziś odkryłem że skradziono mi auto, jest to SEAT LEON 1.9 TDI . Wiem że ciężko będzie go odzyskać ale muszę robić wszystko co w mojej mocy(zgłoszenie policja przyjęła), między innymi wystawie tu jego fotki (oile admini tego nie zdejmą) a może coś ktoś ...

post-1818-14545021832618_thumb.jpg

post-1818-14545021833265_thumb.jpg

post-1818-14545021833705_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(oile admini tego nie zdejmą) a może coś ktoś ...

Nie zdejmą. Mam nadzieję, że odzyskasz zgubę z naszą czy inną pomocą.

Dobrze by było żebyś dokładniej opisał auto. Zdjęcia nie wszystko pokazują.

Edytowane przez wifer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto skradziono z parkingu osiedlowego między blokami 17 a 18 na krakowskiej w Dębicy w ostatni weekend tj 02-04 marca. Auto jest dość charakterystyczne jest to SEAT LEON 1.9 TDI czarny, model TOP SPORT (150 KM) rok 2003. Na tylnych drzwiach z obu stron ma biało czerwone naklejki z napisem "SEAT RACING", ciemne tylne szyby, lusterka z chromowanymi obudowami, tylne światła szkliste typu "LEXUS", aluminiowe felgi 17''. Policja zgłoszenie przyjęła, a ja dodatkowo rozwiesilim troche infoemacji o tym po Dębicy ... i czekam ehhh :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego życzę powodzenia i przykro mi że cię to spotkało, taka furka to super kąsek dla złodzieja seaty to chyba najbardziej chodliwe fury na podkarpaciu a to tego FRka.Będę miał oko zwracam dużą uwagę na auta więc jeśli mi wpadnie w oko pośledze i dam znać.Pozdrawiam cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh no oby te kontrole poskutkowały .... dodam jeszcze że przy okazji straciłem troche sprzętu wedkarskiego (fotel elektrostatyk, torba (tandem baits torba invader na akcesoria L), worek karpiowy daiwa mission, waga tandembaits +pokrowiec nanią, worek do warzenia karpzoom, atyseptyk do odkarzający, troche zestawów i itd +kilka innych gratów aaa no i karta wędkarska którą miałęm od kilkunastu lat :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Finał sprawy :/ policja po zawieszeniu śledztwa końcem marca, odwiesiła je w czerwcu ... złapali osoby odpowiedzialne za zniknięcie mojego auta (i wielu innych)... Początkowo odzyskałem niepełna zawartość bagażnika (wędkarskie itp), a dziś dostałem pismo ze mam do odbioru lewe tylne i przednie drzwi i silnik . Tyle zostało z mojego leona :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.