Skocz do zawartości

Wędka na blanku Batson RX6 SH1141-2


grunwald18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Interesuje mnie koszt budowy wedki na blanku batson rx6 SH1141-2 2-10gr 2.9m.Wedka na klenia do obsluzenia smuzakow i woblerkow do 5cm oraz obrotowek 0-2 do polowu w Wisloku.Chodzi mi o ekonomiczna wersje.Rekojesc moze byc z pianki jesli jest tansza i dosc dobra jej jakosc.Przelotki wedlug i uchwyt panskiego uznania z tym ze oczywiscie ekonomicznie.Chcialbym zbudowac swoj pierwszy kijek wiec narazie na probe nie chce szalec.Narazie w formie informacji, czekam tez na odpowiedz z xrods.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelu SH już nie ma (jestem w trakcie przebudowywania i aktualizacji strony) zastąpił go model DSS1141-2. Cena wędki ekonomicznej na tym blanku (290 2-10g) ze szczytówką SiC 519,- zł, ze szczytówką Hardloy 499,- zł. Inne komponenty: uchwyt Fuji DPS, przelotki Fuji Hardloy BYLG, rękojeść pianka EVA, pierścień, zaczep, pokrowiec. Plus ewentualny koszt wysyłki.

Edytowane przez ZDZISŁAW CZEKAŁA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz i za poświęcony czas.Czekam jeszcze na wiadomość z innej pracowni.Na stronie pańskiego sklepu widnieje opis blanku SH , jaka różnica jest w właściowościach blanku oraz cenie?Jeśli można prosiłbym o kosztorys uwzgledniający ceny poszczególnych komponentów na prwatną wiadomosc badż na otwartym forum jeśli to panu nie robi różnicy.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SH i DSS wygląda, że to zmiana oznaczeń wprowadzona przez producenta pozostałe parametry wyglądają bez zmian. Nie miałem w ręce jednocześnie "starych" i "nowych" modeli więc trudno się wypowiedzieć jednoznacznie ale znaczącej różnicy bym się nie spodziewał. Przyjmując, że to tylko zmiana oznaczeń to różnica w cenie wynika z podwyżki u producenta i z bardzo dużej różnicy w kursie dolara. Ceny na stronie pracowni (nie sklepu) są nieaktualizowane od trzech lat właśnie wprowadzam zmiany. Kosztorys blank 230,- zł, rękojeść EVA 30,- zł, uchwyt DPS 27,- zł, pierścień 10,-zł, zaczep 4,- zł, przelotki BYLG 65,- zł, szczytowa SiC 32,- zł (Hardloy 10,- zł), montaż 130,- zł (528,- zł / 508,- zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
SH i DSS wygląda, że to zmiana oznaczeń wprowadzona przez producenta pozostałe parametry wyglądają bez zmian. Nie miałem w ręce jednocześnie "starych" i "nowych" modeli więc trudno się wypowiedzieć jednoznacznie ale znaczącej różnicy bym się nie spodziewał. Przyjmując, że to tylko zmiana oznaczeń to różnica w cenie wynika z podwyżki u producenta i z bardzo dużej różnicy w kursie dolara. Ceny na stronie pracowni (nie sklepu) są nieaktualizowane od trzech lat właśnie wprowadzam zmiany. Kosztorys blank 230,- zł, rękojeść EVA 30,- zł, uchwyt DPS 27,- zł, pierścień 10,-zł, zaczep 4,- zł, przelotki BYLG 65,- zł, szczytowa SiC 32,- zł (Hardloy 10,- zł), montaż 130,- zł (528,- zł / 508,- zł).

Z tego co dowiedziałem się od P. Irka M. z Fishing Center blanki DSS mają twardszy dolnik, nie pracują tak głęboko pod rybą jak blanki SH. Szkoda, że Batson zaniechał produkcj. Miałem robić na tym nowym blanku kij ale zrezygnowałem, dobrze, iż został mi jeszcze jeden kij ze starych zapasów :). Można jeszcze luknąć na blanki z nowej serii MHX - tanie i chwalone przez użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.