Skocz do zawartości

vBulletin


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już zauważyliście zmianie uległ silnik forum (który to juz raz?) - obiecuję że ostatni ;) Obecnie pracujemy na jednym z najlepszych o ile nie najleszym silniku for internetowych. Jest to komercyjny Vbulletin. Kosztował trochę ale mam nadzieje że zwróci się z czasem z nawiązką ;) Nasze forum jest jedyne w polsce forum wędkarskim, które używa komercyjnego VB :)

Do przeniesienia zostały mi załączniki i inne drobniejsze rzeczy, forum powinno wrócić do normy w ciągu 2-3 dni. Wygląd tez się zmieni.

Proszę o testowanie i zgłaszanie problemów w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich o zaktualizowanie swoich avatarów , zwiększyłem ich rozmiar , teraz jest to 100x100px.

Jutro zajmę się przenoszeniem załączników.

Prosiłbym również o przeglądniecie swoich profili i wypełnienie danych, pojawiły się nowe pola w profilu.

Więcej o Vbulletin i jego funkcjach napiszę przy okazji, a jest tego naprawdę sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale przydało by się cale spolszczenie tego silnika, choćby nawet nie każdy wie że post reply to znaczy odpowiedz, ale myślę ze większych problemów nie powinno być :)

Co do dodania awatara to jakoś nie mogę go dodać nie ma takiej możliwości można tylko go usunąć. ale można dodać zdjęcie profilu ale to jednak nie jest awatar. ale ogólnie ten silnik forum chyba będzie najlepszy :)

Jeszcze jedno nie można dodać więcej niż 4 obrazki/emotikony myślę ze dzięki temu forum będzie wyglądało poważniej i szybciej działało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2 dni wszystko powinno wrócić do normy, spolszczenie i dodawanie avatarów również :)

Można już dodawać awatary, poprawiłem przyciski na polskie. Wygląd tego forum jest tymczasowy jest to wersja 3.8.4 forum, jak tylko opojawi sie stabilniejsza wersja 4 to ją wgram i wygląd sie zmieni na plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz widać ze wszystko wraca do wcześniejszego stanu :)

zgłaszałem bo wiem ze samemu nie da się wszystkiego przetestować:) jeszcze FAQ jest po angielsku. A co do wyglądu mi osobiście nie przeszkadza :)

Sprawdzałem poprawność cytowania. Ale żeby było na temat to można zwiększyć ilość postów wyświetlanych na jednej stronie, ponieważ dziesięć to troszke za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem poprawność cytowania. Ale żeby było na temat to można zwiększyć ilość postów wyświetlanych na jednej stronie, ponieważ dziesięć to troszke za mało.

no tak 10 to moze i malo ale dzieki temu szybciej dziala :) tzn szybciej sie laduje :) ale wiesz zawsze mozesz w opcjach zwiekszyc u siebie indywidualnie:) a cytowanie dziala chyba poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem poprawność cytowania. Ale żeby było na temat to można zwiększyć ilość postów wyświetlanych na jednej stronie, ponieważ dziesięć to troszke za mało.

Zmieniłem ilość postów do 15 tak jak w poprzedniej wersji forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.