Skocz do zawartości

Mały problem z pisaniem postów.


dedek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu gdy wchodzę na forum i chcę napisać posta w polu gdzie zamieszcza się jego treść zamiast pulsującego kursora pisania wyświetla mi się strona forum serwisu.

oto fotka problemu

post-936-14545027222692_thumb.jpg

Sytuacja powtarza się podczas np chęci obejrzenia wrzuconego przez użytkownika filmu.

Zapewne ktoś zapyta się w jaki sposób napisałem tego posta :D więc już uprzedzam pytanie i odpowiadam.. gdy w odpowiednim momencie kliknę w przeglądarce opcję "zatrzymaj stronę" wszystko jest ok i mogę normalnie pisać w oknie lecz z filmów dalej nici.

Jeżeli temat już był to przepraszam, a jeżeli to nowy problem to proszę o pomoc. Być może ktoś już coś takiego przeżywał: )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli temat już był to przepraszam, a jeżeli to nowy problem to proszę o pomoc. Być może ktoś już coś takiego przeżywał: )

Nie ma za co przepraszać, napisz czy probolem pojawia się tylko w przypadku używania przeglądarki Chrome, sprawdź jak możesz jak się zachowuje forum pod IE lub Firefoxem. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krs, a jak z tym problemem co opisywałem tutaj: http://www.fishing.org.pl/f9/awaria-127/index2.html#post46508? Sprawdzałem też na kompach w URz, u mojej dziewczyny i jest to samo, na wszystkich przeglądarkach czyli wchodzę na: www.fishing.org.pl/forum i chcę się zalogować to taki komunikat, jak przejdę na któryś dział to jest już z logoaniem jest ok. Cookies i historie czyściłem i dalej to samo. Może nie jakiś wielki problem ale to irytuje:o Jest to do naprawienia, czy taka już przypadłość silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od jakiegoś czasu gdy wchodzę na forum i chcę napisać posta w polu gdzie zamieszcza się jego treść zamiast pulsującego kursora pisania wyświetla mi się strona forum serwisu...

Kiedy loguję się z laptopa żony,jest ten sam problem (Firefox) ale klikam w okienko ,które zaznaczyłem na zdjęciu i już normalnie mogę pisać.Na swoim komputerze mam przeglądarkę Chrome i ten problem nie występuje.

post-57-14545027225307_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IE i FF działa poprawnie tylko na chromie coś nie chce zaskoczyć :) niby nie problem ale irytuje z lekka. Czyściłem pamięci, rejestry itp dwoma programami CCleaner i Trend Micro niestety bez efektu poprawy. Pozostaje mi przerzucić się na Firefoxa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy loguję się z laptopa żony,jest ten sam problem (Firefox) ale klikam w okienko ,które zaznaczyłem na zdjęciu i już normalnie mogę pisać.

Przycisk ten służy do zmiany edytora, czego szczerze powiedziawszy nie wiedziałem :D Jeżeli ktoś będzie miał kłopoty podobne do opisywanych powyżej, najlepiej niech zmieni swój domyślny edytor w panelu użytkownika. Edytor WYSYWIG jest przydatny w przypadku np. pisania Bloga, edycja jest w trybie graficznym, efekt końcowy jest taki jaki widzimy podczas edycji. Edytor standardowy natomiast nie wyświetla formatowań, załączonych grafik itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.