Skocz do zawartości

Akcesoria spiningowe


geo

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę szanowni koledzy że dużo dobrego piszecie o agrafkach Spinnwal wobec tego muszę ich wypróbować do tej pory używałem Dorado lecz nie zawsze były dobrej jakości chodzi mi o drut z którego były robione raz twardy ciężko zapiąć przynętę drugi raz miękki i szybko się odkształcają ogólnie mam o nich niezłe zdanie tylko żeby były powtarzalne ale człowiek uczy się całe życie i warto spróbować coś nowego może będzie lepsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Geo, osobiście nie stosuje innych kotwic niż ownery. Do wobów tej wielkości założyłbym niebieskie nr 10-8. Kotwice kupuję na alledrogo u użytkownika proffes_spin, przy większych zamówieniach (za ok. 150 zl) można liczyć na miły gratis:) Polecam i kotwiczki i allegrowicza ze Stalowej Woli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Co prawda daleka droga do mrozów,ale już powoli myślę o 2 ostatnich miesiącach sezonu. W miesiącach listopad i grudzień lubi podszczypać mrozem. Oczywiście chłonąca plecionka wodę nie lubi tego,wiec nadchodzi czasz przerzutu na żyłkowe problemy. Żyłka to okropieństwo dla mnie ,wiec pytanie do was brzmi...

Czy ktoś ma,używał,słyszał o jakiś dobrych preparatach zabezpieczających pletki przed tym tematem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jako że używam bardzo rzadko przyponów (raz w roku) chciałbym zapytać brać o pomoc.W związku z kolejną wyprawą do kraju wikingów będę się uzbrajał w przypony zabezpieczające przed ugryzieniem ręki:D.Wytyczne to min 30 cm i wytrzymałości ponad 12 kg.Interesują mnie opinie tylko produktów sprawdzonych.Mówimy tu tylko o spiningu.Które wam się sprawdzają,łowi się komfortowo i po pierwszej rybie nie wygadają jak sprężyna do długopisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek podobno najlepiej zrobić samemu. Ale wiadomo jak jest z czasem. Ja będąc ostatnio w Norwegii łowiłem na Dragony i mogę je polecić nie było ani jednej wpadki a poza 50cioma 60takami dwie konkretne ryby wyjechały na łódkę :)

Coś takiego:

Przypon Dragon Titanium Wire 35cm - 9kg (5043861921) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tanio nie jest ale wiadomo że na takim wyjeździe nie oszczędza się na przyponach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.