Skocz do zawartości

Prywatne gospodarsrwo rybne Pstrąg - Azalia Wola Zarczycka


epo

Rekomendowane odpowiedzi

Ośrodek turystyczny "Azalia" posiada 2 stawy wędkarskie. Można tam złowić piękne sztuki karpi. Nie raz wyciągano już karpie od 5-10 kilo. Są tam również w dużych ilościach takie gatunki jak szczupak, płoć, karaś jak i wiele innych

znalezione w sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapy wola zarczycka - Mapy Google

Pod tym linkiem masz rzut satelitarny na te "łowiska", byłem tam raz bardziej z ciekawości niż w celach wędkarskich, są tam dwa małe stawy i dobre zaplecze na imprezę, wiem że pływa tam karp a co do reszty nie mam pojęcia. Jest to raczej miejsce dla początkującego wędkarza, no chyba że ktoś lubi łowić w takich malutkich zbiornikach to czemu nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam kolego jakieś 3 tygodnie temu. Złapałem jednego karpia około 5 kilo i kilka mniejszych, do tego troche płoci i karasi. Stawy są małe a na tygodniu nie ma dużego ruchu. Lapałem na wiekszym stawie gdzie niby są mniejsze ryby. Na pewno są tam ładne karpie, jest dużo karasia, płotki i małego okonia. Opłata wynosi 5zł od wędki, ale jak byś chciał zabrać rybe to musisz za nią zapłacić, ile to nie wiem bo nigdy nie zabierałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Kolego....

Ryb też nie zabieram więc nie ma problemu.. jakbyś mógł zdradzić jaką metodą wędkowałeś .. mam zamiar pojechać tam na tygodniu zobaczyć co i jak i nie wiem na co się nastawić czy na spławik czy na grunt... boję sie że jak nie duże stawy to ryba może przy tych temperaturach chodzić przy wierzchu i wędkowanie z gruntu będzie mało skuteczne( tak mi się wydaje ).... A nie wiesz jak tam z drapieżnikiem bo o okoniach małych też słyszałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam kilkanaście razy, ostatni raz łowiłem tam 3 lata temu. Jezdziłem głównie w okresie wakacyjnym i powiem że miałem bardzo dobre efekty na skóre z chleba. Woda nie przekracza tam 180 cm dlatego łowiłem z gruntu tylko że przypon miał długość ok 200 cm tak aby skóra unosiła się na powierzchni.

Edytowane przez Jandzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Witam

był tam ktoś w tym roku?

Pozdrawiam

Tak, już kilka razy. Co do stawów, mały jest pusty, tzn jest tam woda i gęsi zero ryb, duży staw pływa tam masa karasi, karpi w tym roku największy jakiego złowiłem to 9kg, ale średnio pływają tam karpie od 1 do 5kg, masa okoni, szczupaka raczej nie ma więc nie ma się co nawet nastawiać. Pływa też kilkanaście tołpyg. Co do opłat, 5 złotych od wędki i 20zł za kg ryby jak chce się zabierać. Łowie tylko na metode, i raczej kuku, białe czerwone niż kulki, bo ani na śmierdziele ani na słodkie ani mieszanki nic nie brało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.