Skocz do zawartości

Historia PSW


redfer

Rekomendowane odpowiedzi

Serwis powstał we wrześniu 2007r. Po 15 latach przerwy w tym właśnie roku powróciłem do wędkarstwa :D Jako że stronami internetowymi zajmowałem się z racji mojego zawodu, kwestią czasu było stworzenie internetowego serwisu wędkarskiego. Do tworzenia portalu namówiłem kolegę @wifera który zajął się pisaniem artykułów a ja stroną techniczną i "finansową" i tak powstał Leżajski Serwis Wędkarski. Po roku działalności dokładnie po pierwszym zlocie zmieniłem nazwę na PSW i ta nazwa pozostała do dnia dzisiejszego :)

Edit: Z tego co pamiętam po około dwóch latach od startu portalu do jego tworzenia zaprosiłem kolegów @Siksę, @Andre, @Oktawiana w następnych latach @rapalę i @Mapeta77, skład ten (PSW Team) jest aktualny do dnia dzisiejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krs,może napisz coś więcej o początkach PSW,szczególnie pierwsze dwa lata.Może jakieś ciekawe historyjki,a może masz jakieś screny szaty graficznej z tamtego okresu.Ciekawi mnie kto z aktywnych użytkowników jest na portalu najdłużej.Temat zaiste ciekawy a i materiału na fajny art. nie powinno zabraknąć:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aktywnych wychodzi, że nie licząc admina to ja jestem najdłużej na forum. W ciągu tygodnia na forum przybywało po kilka postów. Pisało nas raptem kilka osób i tak w kółko. Śmiesznie to wyglądało jak ktoś założył jakiś wątek i wielka debata w trzy osoby. Na pierwszych urodzinach zaproponowałem rozszerzenie zakresu działalności portalu na całe Podkarpacie. Wtedy też to poznałem Oktawiana. Pamiętam jak jarałem się jego zdjęciami z sandaczami na stronie PZW. Od tamtej pory już wiem, że to tylko Oktawian:beer::D No jeszcze pamiętam integrację za domkiem:cool: i pierwszy konkurs na portalu. Do dziś mnie siepie jak przypomnę sobie o tym konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz:beer:. Widzę tylko że chyba @Wifer jest jakoś ostatnio mało aktywny.:)

Wiesiek prowadzi obecnie szkółkę wędkarską przy szkole w Giedlarowej, udziela się również jako działacz PZW jest Vce prezesem koła w Leżajsku, działa też w sądzie koleżeńskim przy okręgu, wędkarstwa nie porzucił, mógłby jednak od czasu do czasu napisać jakiś artykuł :)

@krs,może napisz coś więcej o początkach PSW,szczególnie pierwsze dwa lata.Może jakieś ciekawe historyjki,a może masz jakieś screny szaty graficznej z tamtego okresu.Ciekawi mnie kto z aktywnych użytkowników jest na portalu najdłużej.Temat zaiste ciekawy a i materiału na fajny art. nie powinno zabraknąć:).

Postaram się odgrzebać kopie sprzed 6ciu lat, może uda się porobić zrzuty ekranu - strony głównej i forum, przez te 3 lata silniki forum zmieniałem kilkukrotnie, aż w końcu w lutym 2010 zainwestowałem w vBulletin i nie żałuję, po 3 latach działalności mieliśmy 130 userów po kolejnych 3 od czasu uruchomienia vB >3600 :)

Z aktywnych wychodzi, że nie licząc admina to ja jestem najdłużej na forum. W ciągu tygodnia na forum przybywało po kilka postów. Pisało nas raptem kilka osób i tak w kółko. Śmiesznie to wyglądało jak ktoś założył jakiś wątek i wielka debata w trzy osoby. Na pierwszych urodzinach zaproponowałem rozszerzenie zakresu działalności portalu na całe Podkarpacie. Wtedy też to poznałem Oktawiana. Pamiętam jak jarałem się jego zdjęciami z sandaczami na stronie PZW. Od tamtej pory już wiem, że to tylko Oktawian:beer::D No jeszcze pamiętam integrację za domkiem:cool: i pierwszy konkurs na portalu. Do dziś mnie siepie jak przypomnę sobie o tym konkursie.

Zgadza się, Siksa jest najdłużej aktywnym użytkownikiem tego portalu, zarejestrował się jeszcze w czasach Leżajskiego Serwisu Wędkarskiego, bardzo mnie ucieszył fakt ze ktoś spoza leżajska zechciał założyć konto i udzielać się na naszym lokalnym forum :) Serwis działa dalej, odwiedzin nie ubywa, użytkowników przybywa, nie jest źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Miło że ktoś jeszcze mnie pamięta :) Ostatnio faktycznie jestem tu rzadkim gościem. Niestety takie życie. Poprzednie lata nie należały dla mnie do najszczęśliwszych i wiem że to jeszcze nie koniec przykrości jakie mnie spotkały. Kto czasem zagląda na facebka to coś tam się może domyśleć. Jeżeli jesteście ciekawi jak to się wszystko zaczęło to poczytajcie sobie moją relację z pierwszego zlotu z 20 września 2008r. Tam jest wszystko opisane jak, co, kto i kiedy. Chciałem to wkleić ale coś mi nie wychodzi. Na "YT" też wsadziłem ze 2-3 filmiki (właściwie diaporamy) z pierwszych 3 zlotów. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać zlot PSW lub wifer06 i cos tam się znajdzie. Tak - pierwszych kilkadziesiąt artykułów na PSW były mojego autorstwa. Dopiero po niemal 2 latach zaczęli się pojawiać inni autorzy tekstów. Chyba nie pomyle się jak powiem że Siksa był drugi który odważył się na zamieszczenie swojego tekstu. A co do pierwszego konkursu to może nie był to strzał w dziesiątkę ale skutecznie zapromował stronę bo zgłoszenia przyszły nawet z pomorza. Poza tym adresowany był głównie do młodzieży którą tu chcieliśmy przyciągnąć. Z tego co widzę załączniki są tu bardzo ograniczone więc musze to poważnie zmniejszyć żeby się zmieściło. Filmików szukajcie na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.