Skocz do zawartości

Sondaż przedwyborczy ;)


rybka

"Prezydent wszystkich...wędkarzy" ? ;)  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. "Prezydent wszystkich...wędkarzy" ? ;)

    • Jarosław Kaczyński
      5
    • Bronisław Komorowski
      11


Rekomendowane odpowiedzi

A czy oprócz "mniejszego zła" będzie kiedyś istniała mozliwość dobrego wyboru???

Według mnie,wszyscy którzy wybierają określonego kandydata kierują się "dobrym wyborem" (wobec swoich przekonań) zaś ci którzy wybierają "mniejsze zło" powinni pozostać w domu! Kierowanie się powiedzeniem "zrobię na złość mojej babci i odmrożę sobie uszy" to jakieś nieporozumienie.Przeżyłem 20 lat "komuny" 20 lat rządów "prawicy" i "lewicy" (na przemian) to przeżyję Kaczyńskiego albo Komorowskiego,najważniejsze to dawać sobie w każdej sytuacji i "wycyckać" z tego państwa jak najwięcej dla siebie i wierzcie mi że już żadna "kiełbasa wyborcza" nie jest mi w stanie poprawić smaku.

Ale i tak kocham "ten kraj kwadratowych jaj"-Boguś Smoleń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybka nie wiem jak jest na tym forum ale takie ankiety nie są do końca anonimowe -admini mają wgląd kto i jak głosuje.

adminie czy TO prawda?????:eek:;)

I myslisz, z admin miałby powód, by w jakikolwiek sposób wykorzystać wiedzę z ankiety przeciwko jakiemukolwiek głosującemu w ankiecie???...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz znalazłem opcję , która daje podgląd na głosujących, nawet nie wiedziałem że w vB coś takiego jest, być może opcja ta doszła z aktualizacją. Ankieta na forum to forma zabawy a nie poważne głosowanie, nikt rozsądnie myślący nie weźmie takiej ankiety na serio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz znalazłem opcję , która daje podgląd na głosujących,

No to teraz admin ma nas wszystkich głosujących "w garści":D:D:D:D Zresztą, co to za wybory, kiedy wyborca chce być do końca anonimowy - anonimowy po to, by nie wstydzić się swojego wyboru??;) to kogo wybieracie, że wstydzicie sie przyznać?...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myslisz, z admin miałby powód, by w jakikolwiek sposób wykorzystać wiedzę z ankiety przeciwko jakiemukolwiek głosującemu w ankiecie???...

Nie jest istotne co ja myślę,chodziło mi tylko o to,że piszesz "ankieta anonimowa",a tak nie jest i przez to wprowadzasz ludzi w błąd.Może najpierw wypadało by się dowiedzieć jak jest naprawdę-to tak drobna rada.

Teraz znalazłem opcję , która daje podgląd na głosujących, nawet nie wiedziałem że w vB coś takiego jest, być może opcja ta doszła z aktualizacją. Ankieta na forum to forma zabawy a nie poważne głosowanie, nikt rozsądnie myślący nie weźmie takiej ankiety na serio :)

Czyli już jest plus mojego postu-znalazłeś nową opcję :).

Oczywiście,że to forma zabawy i nic do tego nie mam,a wytłumaczenie jest powyżej.

No to teraz admin ma nas wszystkich głosujących "w garści":D:D:D:D Zresztą, co to za wybory, kiedy wyborca chce być do końca anonimowy - anonimowy po to, by nie wstydzić się swojego wyboru??;) to kogo wybieracie, że wstydzicie sie przyznać?...;)

Może nie o sam wstyd tu chodzi,a o to by na forum nie było w przyszłości podziałów politycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest istotne co ja myślę,chodziło mi tylko o to,że piszesz "ankieta anonimowa",a tak nie jest i przez to wprowadzasz ludzi w błąd.Może najpierw wypadało by się dowiedzieć jak jest naprawdę-to tak drobna rada.

To moja wina, zapewniłem rybke_3 o anonimowości ankiety ;) Z drugiej strony rybka nie pomyliła się za bardzo bo nikt oprócz administratora nie ma dostępu do tych danych. Nawet jakby tej opcji nie było, była by szansa na ustalenie kto i jak głosował. Internet nie jest przecież anonimowym medium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie o sam wstyd tu chodzi,a o to by na forum nie było w przyszłości podziałów politycznych.

opcje polityczne, partie, ugrupowania, nie sa po to, by tworzyć podziały!!!! Pluralizm polityczny nie jest po to by dzielic - jest raczej po to, by dzieki demokracji mozna bylo dokonywac wyboru miedzy tymi opcjami, partiami, czy samymi kandydatami!! Demokracja (ustrój, który doskonały nie jest na pewno, ale w którym przyszło nam funkcjonować) polega właśnie na dokonywanie tego świadomego (bądź w niektórych wypadkach - mniej świadomego;) ) wyboru. A "podział polityczny" na forum juz jest - przecież z sondażu jasno wynikało, ze nie wszyscy maja jednakowe preferencje polityczne:D:D:D I bardzo dobrze, ze tak jest!! Bo od takiej "jednomyślności to juz blisko jest do dyktatury:D:D

p.s. niektórym lepiej nie następywać na "polityczny odcisk";))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.