Skocz do zawartości

Druga młodość UNITRY


Rekomendowane odpowiedzi

PANOWIE!!! mam do Was wielką prośbę. Otóż postanowiłem dać szansę na drugą młodość mojej wiekowej już wieży Unitry AS. Wzmacniacz został już odrestaurowany, kolumny są w trakcie remontu - wymieniam zawieszenia górne w głośnikach ( na razie jestem na etapie czyszczenia i oczekiwania na części, mam nadzieję że się uda dobrze wycentrować, jeżeli nie to będę musiał kupić nowe) a obecnie stanąłem przed największym problemem - przestrojenia tunera i właśnie w tym temacie chciałbym prosić Was o pomoc. Może ktoś z Was zajmuje się elektroniką a może przynajmniej posiadacie jakieś namiary do kogoś kto jeszcze zajmuje się pewnie bardziej hobbistycznie niż zawodowo podobnymi rzeczami. Wiem że za niewielkie pieniądze mógłbym na jakimś portalu aukcyjnym kupić taki tuner ( AS 632). Jednak mnie chodzi o mój konkretny model który jest ze mną od wielu lat. Mam nadzieję że mnie rozumiecie i ocalicie moje wspomnienia przed utylizacją.

Poszukuje też gramofonu Unitry Bernarda ale tego w drewnianej obudowie. Natomiast do oddania miałbym korektor właśnie z tej wieży. Wracam również do płyt winylowych. Poszukuję jednak wydań zachodnich z rockiem z lat 70-tych oraz J. Hendrixa.

W zamian mogę dać namiary do gościa - fanatyka - parającego się tworzeniem wzmacniaczy estradowych, również lampowych. Z czystym sumieniem mogę go polecić zwłaszcza że nie pieniądze są dla niego najważniejsze :)

Edytowane przez wifer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na giełdzie tunera mi nie przestroją ale niewykluczone że tam zaglądnę w poszukiwaniu winyli, kiedyś jeździłem za nimi specjalnie do Katowic - dzięki za informację nie wiedziałem o tym. Ciągle czekam i mam nadzieję że odezwie się ktoś kto mi jakoś pomoże uratować moją Unitrę przed utylizacją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóc nie pomogę,ale trzymam kciuki. w Rzeszowie w co drugą niedzielę każdego miesiąca jest giełda staroci. Potężna. Jest dużo winyli.Można trafić naprawdę coś ciekawego.Giełda jest na terenie III LO ul. Szopena. Wstęp 6zł.

Trochę taniej :)) 6 zł płacę z Koleżanką Małżonką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.