Skocz do zawartości

Nowe forum i takie tam ;)


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Dodałem nowe forum : Zloty , spotkania , Wspólne Wędkowanie, co tam należy umieszczać - patrz opis na głównej;)

Od teraz załączniki na forum widoczne są jedynie po zalogowaniu, przypomnę ze nie ma już potrzeby korzystania z serwera imageshack , fotkę lub inny plik można dodać w prosty sposób pisząc post => pole Załącz plik . Dozwolone formaty załączników to : gif png jpeg jpg rar zip tar gz txt ppt pdf doc xls wma avi mpg mpeg mp3 wav

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre zmiany icon_wink.gif Da się zrobić tak aby załączniki były widoczne i dla niezalogowanych ale dały się otworzyć dopiero po zalogowaniu na forum? Osoba odwiedzająca forum nie wie, że w jakimś poście jest załącznik. Albo pod postem żeby wyświetlała się wiadomość w innym kolorze, taka np:

<font color="red">[Do wiadomości dodano załącznik - dostępny tylko dla zalogowanych i zarejestrowanych użytkowników] </font>Wtedy będzie wiadomo, że coś tu jest ciekawego co skłoni nowych do zalogowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre zmiany icon_wink.gif Da się zrobić tak aby załączniki były widoczne i dla niezalogowanych ale dały się otworzyć dopiero po zalogowaniu na forum? Osoba odwiedzająca forum nie wie, że w jakimś poście jest załącznik. Albo pod postem żeby wyświetlała się wiadomość w innym kolorze, taka np:

<font color="red">[Do wiadomości dodano załącznik - dostępny tylko dla zalogowanych i zarejestrowanych użytkowników] </font>Wtedy będzie wiadomo, że coś tu jest ciekawego co skłoni do nowych do zalogowania.

Dokładnie tak jak na jerkbait.pl icon_wink.gif ? Ich forum siedzi na FUDforum nasze na phpBB. W najbliższym czasie planuję przejście na IPB lub właśnie na FUDforum i sprawa będzie załatwiona :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowałem, że nie widać zalogowanych użytkowników( sprawdzałem równocześnie z Tuną), mamy złą godzinę i poznikały załączniki z postów. Jak coś zauważę to zaraz napiszę.

Zmień strefę czasową w Profilu na Poland/Warsaw , załączników nie widać na razie , muszę je przenieść ze starego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wyjaśnienia. Co do czasu na forum. Należy wejść na "Profil" następnie na "Preferencje" zjechać kursorem na dół, po lewej będzie

"strefa czasowa" kliknąć na nią i strzałką zjechać na dół, gdzieś tam będzie nasz strefa.

Co do niewidoczności użytkowników to na tym forum jest obowiązek wpisania własnego imienia i nazwiska we własnym profilu. Jak to zrobiłem to się pojawiłem na forum. Może być to Krzychu przyczyną braku widoczności innych użytkowników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do niewidoczności użytkowników to na tym forum jest obowiązek wpisania własnego imienia i nazwiska we własnym profilu. Jak to zrobiłem to się pojawiłem na forum. Może być to Krzychu przyczyną braku widoczności innych użytkowników?

Sprawdzę to. jeżeli pole Imię i nazwisko nie jest wypełnione to nie można zrobić zmian w profilu np. Zmienić strefy czasowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się loguje to siebie wśród osób zalogowanych nie widzę. Również inne osoby jak sie logują to ich nie widać. Dopiero po kilku minutach można je zobaczyć. Te dane wyskakują z opóźnieniem. Również jak się wylogowuję to dopiero po jakimś czasie znikam z grona osób zalogowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się loguje to siebie wśród osób zalogowanych nie widzę. Również inne osoby jak sie logują to ich nie widać. Dopiero po kilku minutach można je zobaczyć. Te dane wyskakują z opóźnieniem. Również jak się wylogowuję to dopiero po jakimś czasie znikam z grona osób zalogowanych.

Czemu tak się dzieje to nie wiem , postaram się z czasem to poprawić.

Przeniosłem załączniki ze starego forum i są już widoczne na nowym.

Oto przykład jak ładnie się wyświetlają icon_smile.gif :

http://www.fishing.org.pl/forum/index.php?t=msg&goto=104 0&rid=4&S=0ce6dfb73dc44d9f1fce4e27f4ac070d#msg_1040

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jak się loguje to siebie wśród osób zalogowanych nie widzę. Również inne osoby jak sie logują to ich nie widać. Dopiero po kilku minutach można je zobaczyć. Te dane wyskakują z opóźnieniem. Również jak się wylogowuję to dopiero po jakimś czasie znikam z grona osób zalogowanych.

jeszcze nie naprawione Panie Adminie? icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.