Skocz do zawartości

Polecam/Odradzam - zakupy sprzętu wędkarskiego w internecie


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również kupowałem od Warciaka25, który zmienił nazwę na warciak250, 2 woblerki i ich właściwości były w 100 procentach inne. GLAPKA Siudaka tonęła zamiast unosić się na wodzie, a była niby sprawdzana przez sprzedawce. Natomiast drugi (zapomniałem nazwy) miał całkowicie inny kolor niż na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że "warciak 250" na topie.Ja również odradzam wszelakie zakupy u tego jegomościa.Ostatnio (8 sierpień) kupiłem u niego kilka drobnych rzeczy do dnia dzisiejszego czekam i nic:mad:.Jutro zaczynam działać;).Może wysłał kurierem przez Singapur:mad:.

Ze sprawdzonych sklepów internetowych polecam dla karpiarzy Jet Fish,chłopaki z Cech pierwsza klasa,obsługa na 6+,zamawiałem towar kilkakrotnie,po złożeniu zamówienia paczkę listonosz dotargał do mnie na trzeci dzień:eek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

ja na ebay uk zaczołem szukać różnych rzeczy, porównałem ceny nowych z cenami na alegro, oczywiście na ebay są ceny w funtach, i co się okazało róznice są dosyć spore na kożyść ebay, np kołowrotek kosztował 50 funtów (około 230zł) a na alegro ponad 300zl taki sam nowy, kupiłem 10 woblerków Rapala, to około 15-20zł za sztuka mnie wyszły, oczywiście nowe w pudełkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Chcę odświeżyć troszkę temat. Nigdy nie kupowałem przez neta żadnego wędziska (czyt. spinning) bo pozostały sprzęt owszem. Tu rodzi się moje pytanie: czy taki sprzęt jest miarę bezpiecznie pakowany?

W moim przypadku kupowałem spinning przez www w większości przypadków. (sklepy w moim mieście mają kosmiczną marżę jeśli chodzi o wędki) Za każdym razem - czy to był St.Croix z Corona-Fishing, czy to był Mikado za 100zł wędki zawsze były zapakowane w solidną tubę z grubego kartonu. Nie ma szans żeby coś się z tym stało. Chyba że listonosz zacznie po tym skakać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę odświeżyć troszkę temat. Nigdy nie kupowałem przez neta żadnego wędziska (czyt. spinning) bo pozostały sprzęt owszem. Tu rodzi się moje pytanie: czy taki sprzęt jest miarę bezpiecznie pakowany?

Przed zakupem lepiej zawsze ustalić sposób pakowania wędki. Ja tak robię i jak sprzedawca nie pakuje wędki w tubę (zdarza się) to u niego nie kupuję.

I zawsze żądam aby w wysyłce była zaznaczona opcja sprawdzenia zawartości przed odbiorem. Płatność oczywiście za pobraniem, wtedy jak coś jest nie tak to nie masz żadnego stresu. Po prostu nie odbierasz uszkodzonego sprzętu.

Przypomina to zakup w sklepie tylko że towar oglądasz w domu dostarczony przez listonosza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wędkę kupowałem u warciaka na początku tego roku bodajże w lutym. I nie mam do nie go żadnych zastrzeżeń wędka była bardzo dobrze zabezpieczona.. Na pewno sklep fishing-mart będzie 100 % pewny ;] .

Nie wiem czy do końca polecam sprzedawce z allegro : agula1977. Raz zamówiłem tam wobki i przyszły w innej kolorystyce. Nie dawno zamawiałem tam gumy michell no i cała transakcja przebiegła ok. Czyli tu można się zastanowić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja swój cały sprzęt karpiowy kupowałem przez internet taniej i większy wybór nigdy nie miałem żadnych problemów ze sprzedawcami po za tym jest taki przepis że możesz odesłać towar do 10 dni bez podania przyczyny,oczywiście trzeba wybierać sprawdzonych sprzedawców,zawsze przed złożeniem zamówienia sprawdzałem dostępność towaru niektórzy cwaniacy wystawiają wirtualny sprzęt na który nieraz czeka się tygodniami,co do kupna wędki internetowo to lepiej wcześniej pomacać na sucho kija sprawdzić jego akcję,ogólną jakość wykonania,jak nam leży w ręce zdjęcia i opisy katalogowe nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością,oczywiście zabezpieczenie paczki to sprawa podstawowa wędki obowiązkowo w kartonowych tubach i najlepiej wysyłka kurierem szybciej i bezpieczniej niż pocztą.Ktoś wspomniał o Fishing Marcie sklep może i pewny ale większość cen z mają z kosmosu.:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kupna wędki internetowo to lepiej wcześniej pomacać na sucho kija sprawdzić jego akcję,ogólną jakość wykonania,jak nam leży w ręce zdjęcia i opisy katalogowe nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością,:

Kijek już wymacany i obcmokany ;) a jeśli ma zostać w kieszenie trochę kasy to rzeczywiście trzeba się chyba najpierw dogadać ze sprzedającym co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy w sklepie stacjonarnym mają tą zaletę, że tylko ja wiem ile za sprzęt zapłaciłem. Chodzi mi o to, że "moja druga połowa" może odebrać przesyłkę lub awizo, a nasze Panie raczej nie rozumią tego hobby i po raz kolejny nie wcisnę "Kochanie przecież pomylili się na rachunku o jedno zero" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wędkę kupowałem u warciaka na początku tego roku bodajże w lutym. I nie mam do nie go żadnych zastrzeżeń wędka była bardzo dobrze zabezpieczona.. Na pewno sklep fishing-mart będzie 100 % pewny ;] .

Nie wiem czy do końca polecam sprzedawce z allegro : agula1977. Raz zamówiłem tam wobki i przyszły w innej kolorystyce. Nie dawno zamawiałem tam gumy michell no i cała transakcja przebiegła ok. Czyli tu można się zastanowić....

Ja kupowałem u warciaka 3 razy....Za pierwszym razem wedki przyszły szybko i wszystko ok. Za drugim razem i trzecim już nie było tak kolorowo. Zapłaciłem za chyba 20 przedmiotów i przyszły po 10 dniach...Nastepna przesyłka dotarła już po miesiącu bo niby adres był nie taki i poczta mu zwróciła.chyba gostek wystawia więcej niż posiada na stanie. Miał dosłać " zadośćuczynienie" za zwłokę ale do dzisiejszego dnia nie dotarła :)).Reasumująć ..ma dobre ceny ale trafić na dobrą wysyłkę to juz toto lotek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sklep wędkarski jaki uważam że jest w 100%bez zastrzeżeń to FISHING-MART:D.Zamawiałem tam dużo różnych rzeczy od wobków po wędki.(Oczywiście kupując wędke wiedziałem jaka ona jest,nie polecam zakupu kręcioła itp bez"macanki":))Nie ma mowy o jakimś niedociągnięciu ze strony sprzedających.Pozatym od złożenia zamówienia jesteś informowany na jakim etapie jest twoje zamówienie:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

zdecydowanie polecam sklep internetowy "Match Pro" - przy zamówieniach powyżej 400 zł mamy 12% rabatu, oraz darmową wysyłkę - można kupić sporo akcesoriów spławikowych (wyczynowych), gruntowych, a także spinningowych.

Jedyna wada tego sklepu to fakt, że niektóre towary o statusie "na wyczerpaniu" są niedostępne przez dłuższy czas, ale jeden krótki telefon zwykle załatwia sprawę.

Jest to chyba najtańszy sklep internetowy w Polsce, ale raczej dla spławikowców i grunciarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kurka rurka,

co prawda nie do końca na temat, ale może ktoś pomoże...zalicytowałem sobie Zauberka 3000 na allegro( http://allegro.pl/show_item.php?item=1584153251 ) i zaraz po licytacji aukcja została prze niesiona do archiwum, w dodatku na dole nie widać oferty którą złożyłem mimo, że dostałem na maila potwierdzenie zakupu-miał już ktoś może coś takiego?:)

Edit:

dla sprawdzenia kliknąłem "kup teraz" i wyskakuje "Ta aukcja już się zakończyła." W dodatku po kliknięciu w "Obejrzyj inne przedmioty Sprzedającego" aukcji też już nie ma:confused:

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.