Skocz do zawartości

Kącik rowerowy


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .Nie sądziłem że tu jest tylu kolarzy :).Szczerze mówiąc rzadko teraz zaglądam na forum bo kolarstwu poświęcam praktycznie każdą wolną chwilę .Na rybach w tym roku nie byłem ani razu:rolleyes: ,tylko rower.Wcześniej było mtb po Bieszczadzkich szlakach a od dwóch sezonów tylko szosa.Moją najczęściej uczęszczaną trasą jest Duża Pętla Bieszczadzka.W tym roku przejechałem ją już 9 razy a plan był na 10 :).W ubiegłą sobotę było duże spotkanie kolarzy z Podkarpacia w Lesku .Przybyło ok 50-60 rowerzystów.Ruszyliśmy z pod basenu na dużą pętlę.Przez chwilę Lesko było zakorkowane jak wjechaliśmy na to mega rondo :D.Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie.

To moje wozidło:

post-1540-14545043921471_thumb.jpg

A tu parę zdjęć z ostatniego weekendu:

post-1540-14545043920728_thumb.jpg

post-1540-14545043918891_thumb.jpg

post-1540-14545043919204_thumb.jpg

Edytowane przez Robertoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie. zrobiłem sobie też wycieczkę w tamtym tygodniu brzegiem wokół Soliny od Jawora do Chrewtu a potem już drogą z drugiej strony jechałem. Pięknie było widoczki i brzegi zobaczyłem przy niskim stanie wody, porobiłem zdjęcia zawsze można potem przeglądnąć z ciekawości gdzie się łowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna bryka @Robertoo ale siodełko nie pasuje no chyba że twoje cztery litery je uwielbia to niech tak zostanie,najpierw wygoda potem wygląd.Zazdroszczę wam takich wypadów.

Siodełko z poprzedniego roweru,bardzo wygodne(selle italia) niestety nie pasuje ale w czasie jazdy go nie widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Za raz po zakupie była założona 105 i lekkie koła waga bez bidonów wskazywała 9 kg z groszami ja założyłem swoje bebechy teraz jest na Tiagrze i koła trochę cięższe ale myślę że w 10 się zmieści.Co do pozycji na rowerze to przejechałem na nim dopiero 60km i wydaje się być ok.Ty jaką długość mostka miałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet tak 2000-2500zl ,rozmiar to L ,mój wzrost to 184 waga 82 myśle ze L bedzie choć ostatnio to miałem ramę 21" nie nastawiam sie na starty zawodnicze , może pare startów w tym cyklokarpaty  a tak to jazda po szutrach i po lesie , czasem asfalt ...używany rower w tym przedziale 

 

Edytowane przez epo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.