Skocz do zawartości

Elektroniczny sygnalizator brań


Miko

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co się orientuję to w Videotroniku nie ma problemu z ewentualną naprawą,częściami itp;) podchodzą do tego w sposób profesjonalny.Duży plus to że serwis w Polsce.Myślę ze nie powinno być żadnych problemów technicznych ,sygnałki sprawdzone przez wielu i mają opinię niezawodnych;) wiem bo sam używam już ładnych parę lat i jak pisałem to nie jedno już przeszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę.Paragonem zakupu powinien być sam fakt posiadania przez Ciebie ich produktu czyli centralki:D.Oczywiście nie wszystkie reklamacje są kwalifikowane do "napraw gwarancyjnych" i to bez względu na firmę jakiej produkt posiadasz,Videotronic,Fox czy Delkim;),Ale przy wspomnianych dwóch ostatnich czekanie, niejednokrotnie po kilka miesięcy na naprawę to nieporozumienie a "awarie" i w tych markach mają miejsce;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To ja tu poważne pytanie zadaje które bedzie miało wpływ na moje życie a ty mi tu sobie jaja robisz :) .A tak poważnie to pytam o kolory bo w nocy jedno światło świeci lepiej drugie gorzej. To samo w dzień. A to ma znaczenie kolosalne. Każda sekunda reakcji wędkarza oddala go od rybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siksa nie opowiadaj głupot i nie wprowadzaj chłopaka w błąd.Każdy kto miał do czynienia z tymi sygnalizatorami dobrze wie że najlepszy jest lila-róż,lekka pistacja z domieszką ecru ale sam preferuję morską zieleń,która wspaniale współgra z kolorem zasłon w moim pokoju.

Ludzie czy wy nie macie innych "problemów" jak,jaki kolor diody wybrać przy sygnałkach?Obojętnie jaki kolor wybierzesz to i tak będą dawały ostro po oczach ponieważ Videotronic montuje w swoich sygnalizatorach,chyba najmocniejsze diody z jakimi się spotkałem.Niedawno był wałkowany temat o sygnalizatorach http://www.fishing.org.pl/forum/showthread.php?t=754&page=1

W jednym z postów ,napisałem

Jedyne co moim zdaniem może być lekkim minusem to za silne diody sygnalizacyjne.W nocy mocno dają po oczach.

Nie ma obawy że nie zauważysz brania te diody widać z kilometra a jak nastawisz głośność na full to w dodatku z całej okolicy posp...lają wszystkie gryzonie:D.

P.S @krs,podepnij ten temat pod temat z linku wyżej;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od zasobności portfela:D.Od najtańszych

http://allegro.pl/wyprzedaz-swiecacy-swinger-new-fox-tiago-7205-i1498821599.html

Poprzez wersję trochę droższą z walizeczką:D

http://allegro.pl/vimarco-proswinger-led-zestaw-2011-i1495336860.html

A skończywszy na full wypasiku firmy FOX

http://allegro.pl/fox-illuminated-set-3szt-i1493107702.html

Dwie pierwsze propozycje powinny być dobre na początek;).Jakość powinna być zadawalająca i jak nie pójdzie naciąg sprężynowy to powinny posłużyć.Fox to już inna bajka jakościowa i cenowa.Tylko czy aż tak trzeba przepłacać za swingery z określonym logo?

Wszystkie swingery masz w wersji illuminated czyli z wbudowaną diodą i dzekiem do podpięcia pod sygnalizator.Tak że przy videotronicach z mocnymi diodami masz w nocy super disco "jarzeniowe" podczas brania:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem 2 sygnalizatory z LIDL sklepu, jak dla mnie rewelacje, jeden mam 3 lata drugi 2 lata, zero usterek, obudowa plastik powlekany czymś w rodzaju gumy, około 4 rodzajów dźwięków, każdy ma kilka stopni podgłasniania, wszystko wybiera i podgłaśnia się przyciskiem, nie pokrętłem, z sygnalizatorem jest teleskopowa podstawka aluminiowa z aluminiowym gwintem, nie jakiś plastik, max długość 110cm, najlepsza jest cena około 40-50 zł, dla wętkarzy z niższym budrzetem (takich jak ja :) polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jako że jestem na etapie szukania centralki i transmiterów znalazłem ciekawą ofertę na Allegro:

http://allegro.pl/zestaw-sygnalizatorow-videotronic-koneser-kv2-i1980597543.html

Może komuś się przyda. Cena nie jest zła. Zapomniałem dodać opis.

Jest to Zestaw Sygnalizatorów Videotronic Koneser Kv2 sztuk 3 + 3 sztuki Transmiterów + centralka + Pokrowiec.

Edytowane przez Dominik18king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Mam takie tylko na moich pisze Shark ale wygląd ten sam.Baterie 9v za 10zł szt i sprzedawca baterii do nich mówił że kilka sezonów może wytrzymać.Masz tam rodzaj dzwięku,ton,głośność,tryb nocny i delikatność działania ja do swoich mam też swingersy .Mam je dopiero 2 miechy i używałem ich 2 razy więc więcej nic nie mogę napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.