Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów.

Mój młody namawia mnie na wypad nad Wisłokę, żeby połowić spinnigniem. 

W którym miejscu w okolicach Dębicy można stanąć bezpiecznie, tak żeby syn porzucał przynętami, a Ja mógłbym połowić z feedera. Czy okolice Podgrodzia koło stadionu będą dobre (chociaż tam dość płytko), czy też Parkosza, lub z drugiej strony od Chotowej będą dobre ? 

Gdzie można się rozstawić z dobrym dostępem ? 

Na jaką metodę największe szanse na rybkę ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2022 o 19:09, matcher1 napisał:

Taki widok nad wisloką, 69cm. Prawdopodobnie to kormorany bo siedzialy ma nim i miał tylko ślady dziobów.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Jak to jest, że one takie okazy upolują, nurkują czy jak? Rybki w głębszej wodzie nie są bezpieczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, damian 86 napisał:

Witam,mam pytanie czy można teraz w listopadzie łowić na Wisłoce od Dębicy do Pustkowa. Pytam bo na Wisłoku w Strzyżowie jest takowy zakaz w zimowe miesiące. Chce jutro połowić i nie wiem w sumie czy i tu czegoś takiego nie ma. Pomoże ktoś na szybkiego?

Można  łowić  bez  żądnego  problemu  pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, damian 86 napisał:

Witam,mam pytanie czy można teraz w listopadzie łowić na Wisłoce od Dębicy do Pustkowa. Pytam bo na Wisłoku w Strzyżowie jest takowy zakaz w zimowe miesiące. Chce jutro połowić i nie wiem w sumie czy i tu czegoś takiego nie ma. Pomoże ktoś na szybkiego?

W Debicy też jest okresowy obreb ochronny, żeby nie zmoczyc d... zerknij w zezwolenie, tam jest wszystko napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam mam pytanie . Zaczyna się sezon pstrągowy czy jest jeszcze szansa na odcinkach Jasło - Kołaczyce . Kołaczyce - Brzostek.  Kiedyś bym nie pytał ale dawno mnie tam nie było ? Jak sytuacja z pstrągiem waszym zdaniem tam wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2023 o 07:06, r.l napisał:

Witam mam pytanie . Zaczyna się sezon pstrągowy czy jest jeszcze szansa na odcinkach Jasło - Kołaczyce . Kołaczyce - Brzostek.  Kiedyś bym nie pytał ale dawno mnie tam nie było ? Jak sytuacja z pstrągiem waszym zdaniem tam wygląda?

Sytuacja w mojej opinii wygląda tak, że na pewno trudniej jest tę rybę zlokalizować i złowić niż na dopływach. Są pstrągi w wybranych miejscach, trzeba zdać się na wygodne buty i intuicję i liczyć z tym, że nie będzie lekko. Za to oczywiście można liczyć na przyłowy chociażby kleni. Piszę o okolicach Pilzna, nieco poniżej i powyżej zalewu Mokrzec-Strzegocice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak panowie wygląda sprawa połowu na rzece od strony Zawierzbia? Dobry odcinek na feeder i bialoryb? Co tam można najczęściej połowić?

Zaznaczyłem które miejsca dokładnie mnie interesują. Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.

P.S. wiem,że od marca dopiero tam łowić można.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.