Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

RICARDO no właśnie tak myśleliśmy że to ty . Jak powiedział FriQ mijaliśmy się blisko "tamy" ty szedłeś z jakiś Panem na rowerze.W sumie byliśmy niedaleko od siebie , ja osobiście widziałem jak wyciągnąłeś kleniki , ale też widziałem twój zaczep. Męczyłeś się z nim długo i nie wiem czy urwałeś czy nie. :P

A i Gratuluje Suma .:))

Edytowane przez balon116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RICARDO no właśnie tak myśleliśmy że to ty . Jak powiedział FriQ mijaliśmy się blisko "tamy" ty szedłeś z jakiś Panem na rowerze.W sumie byliśmy niedaleko od siebie , ja osobiście widziałem jak wyciągnąłeś kleniki , ale też widziałem twój zaczep. Męczyłeś się z nim długo i nie wiem czy urwałeś czy nie. :P

A i Gratuluje Suma .:))

To nie był zaczep tylko ten sum tak stał w dołku;) , żyłka cienka więc uważałem aby go nie stracić.Może właśnie to wyglądało na zaczep...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wypad na rybki bardzo ubogo:confused: słabiutkie brania wiele razy zmiana przynęt i nic poprawy ,woda stan 190 klarowność ok....reasumując popołudnie na rybkach z kumplem 1 klenik:( ok.20 cm i 2 pobicia i kilka zaczepów na szczęście uwolnionych w tym jeden z prezentem w postaci wobka oto fotki...A to mój odczepiacz 90%skuteczności.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko dobrze pójdzie z gwarancją :D To za jakieś 2 - 3 tyg, zawitam na Wisłokę :)

@RICARDO, ja się niestety zraziłem do odczepiaczy ;/

Taka długa przerwa:confused:może Wisłoka będzie wtedy nie dostępna mam na myśli stan wody bo zblirzają się częste opady deszczu i czasami w postaci burz i woda może szaleć:( Dlatego ja naprzykład korzystam z łaskawości rzeki i chodzę często.No cóż morze po prostu nie możesz więc do zobaczenia Kolego za jakiś czas nad rzeką.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wybieram się w piątki i soboty. Teraz ostatni dzwonek, oceny trzeba poprawić bo szkoła średnia przede mną :D, może uda się wybrać w tygodniu. Liczę, że gwarancje i uwzględnią i wędka wróci do mnie końcem maja. No, ale 2 tygodnie, zacznie sie czerwiec, looz w szkole to można myśleć bardziej o rybkach :D. A do odczepiacza V- free sie zraziłem, Ricardo ten Twój odczepiacz wygląda obiecująca, niestety V... jest nie poręczny.

Oto daje fotki wobków :D I klenia wyholowanego przez Balona

Fotki szału ni ma :D Bo robione telefonem.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez FriQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wybieram się w piątki i soboty. Teraz ostatni dzwonek, oceny trzeba poprawić bo szkoła średnia przede mną :D, może uda się wybrać w tygodniu. Liczę, że gwarancje i uwzględnią i wędka wróci do mnie końcem maja. No, ale 2 tygodnie, zacznie sie czerwiec, looz w szkole to można myśleć bardziej o rybkach :D. A do odczepiacza V- free sie zraziłem, Ricardo ten Twój odczepiacz wygląda obiecująca, niestety V... jest nie poręczny.

Oto daje fotki wobków :D I klenia wyholowanego przez Balona

No tak oceny popraw:o korzystaj z czasu oczekiwania na zwrot wędki z gwarancjii i mam nadzieję że Ci ją naprawią.:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom :D Ja też mam taką nadzieje, ale jestem dobrej myśli z tego co czytałem o kongerze. Gorzej będzie jak nie uznają gwarancji ;/ Z tego co czytam teraz na necie, to jak komuś się złamała wędka na rybie oddał na gwarancję to uznawali.

Edytowane przez FriQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie "ruszyło się" w okolicach Przecławia - wczoraj kilka kleni na spinning (zakończyłem wędkowanie przedwcześnie, gdyż w czasie wędkowania okazało się, że klenie odbywały tarło) - udało mi się zaobserwować klenia ok. 50-54 cm.

Widziałem również sporo narybku na płyciznach (ale mniej niż w latach poprzedzających powódź w 2010 r.).

Dzisiaj sporo cert, kilka krąpi oraz dosyć duża świnka na feedera - liczyłem w tym miejscu na leszcze, ale niestety nie dopisały.

Gdzie ta ryba się pochowała, że przez dłuższy czas nie było nic widać ? :eek: - przez moment podejrzewałem nawet, iż może w zimie pewien zakład dał popis "chemicznych możliwości" - ale na szczęście się myliłem.

PS.

Widzę, że na odcinku mieleckim rybka szaleje - i jaki urozmaicony rybostan :D - tylko pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na odcinku mieleckim rybka szaleje - i jaki urozmaicony rybostan :D - tylko pozazdrościć.

Witam.Na razie nie jest źle bo kleniki biją jak oszalałe,ale już są coraz bardziej obeznane z plastikiem.Więc może czas na bolenie:):P.Trochę pogoda się dziś popsuła i pewnie jutro woda pójdzie ostro w górę i zmieni kolor.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Na razie nie jest źle bo kleniki biją jak oszalałe,ale już są coraz bardziej obeznane z plastikiem.Więc może czas na bolenie:):P.Trochę pogoda się dziś popsuła i pewnie jutro woda pójdzie ostro w górę i zmieni kolor.

No, gratuluję bolenia - mnie udało się w tym roku złowić dopiero jednego (na fuksa) - jak do tej pory nie widziałem boleniowych "baletów" (w wisłokowej mini-wersji rzecz jasna).

PS.

Nie tak dawno, rozmawialiśmy krótko o Wisłoce i kleniach na Rzemieniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeden szczupły :D strata 3 wobków:( w tym jeden na którego złowiłem czczupłego na fotce.I szczupaczek w złowiony w ręce których przy brzegu było pełno:rolleyes:z zarybień czy z naturalnego wylęgu:rolleyes:Fajnie by było żeby przetrwały wśród okoni żarłoków:eek:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RICARDO, ale bym dał aby mieć już w domu mojego BT :D puki co z ocenami jest dobrze, jak wróci do mnie mój BT to od razu uderzam na rybki. Widzę, że nad wodą jesteś codziennie :D Jutro pewnie wędka bedzie w serwisie to git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba cię widziałem kolego RICARDO:) Przechodziłem koło ciebie. Ja dziś w 1,5 h złapałem 3 klenie i miałem 3 uderzenia.

Ano wszyscy widzieli chyba tego szczupaka :) U nas bieda chociaż cieszy fakt że Michał wyciągnął w końcu jakieś okonie bo tej rybki mi strasznie brakowało na Wisłoce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RICARDO, ale bym dał aby mieć już w domu mojego BT :D puki co z ocenami jest dobrze, jak wróci do mnie mój BT to od razu uderzam na rybki. Widzę, że nad wodą jesteś codziennie :D Jutro pewnie wędka bedzie w serwisie to git.

Jestem prawie codziennie na rybkach ,ale to tylko tymczasowe masowe ataki na rzekę za kilka dni nie będę miał tyle czasu na rybki :(dlatego korzystam ile się da.Na szczęście teraz woda pozwala na to:)Nie to co w tamtym roku:mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.