Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegow czy ktorys z kolegow lowi z gruntu na wysokosci debicy jezeli tak to z jakim rezultatem?

bo ostatnio to rzeka wygladala jak martwa nic sie nie dzialo

No rzeka wygląda jak martwa i tak raczej też jest wczoraj byłem z kumplem i od godz 15 do 20 ani jednego brania i nigdzie nie zaobserwowałem żeby coś się spławiło . Według mnie może mieć to coś wspólnego z łódka i agregatem na niej którą to widziałem 16 maja w pustkowie na plaży tam gdzie jest kładka nad Wisłoką połów raczej nie kontrolowany bo służb żadnych nie było (ani straży wodnej ani policji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość irol666
No rzeka wygląda jak martwa i tak raczej też jest wczoraj byłem z kumplem i od godz 15 do 20 ani jednego brania i nigdzie nie zaobserwowałem żeby coś się spławiło . Według mnie może mieć to coś wspólnego z łódka i agregatem na niej którą to widziałem 16 maja w pustkowie na plaży tam gdzie jest kładka nad Wisłoką połów raczej nie kontrolowany bo służb żadnych nie było (ani straży wodnej ani policji).

no tak myslalem kolego to samo zaobserwowalem z to martwa rzeka wiec mam dylemat gdzie jutro na nocke uderzyc wisloka czy grabiny chyba przed polodniem poprobuje na wisloce w razie lipy przemieszcze sie na zwiry.pozdro, co do lodki z agregatem to sie nie bede wypowiadal slyszalem ze rzeszow odlawial brzane na ikre poniżej tamy ja lowie powyrzej wiec to chyba nie przyczyna od jakiegos czasu wisloka jakas dziwna zero splawow ryby z tego co koledzy pisza to chyba ryba sie przemiescila blizej mielca hehe pozdrawiam kolegow z mielca i polamania zycze!!!

Edytowane przez irol666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad nad rzekę w okolicy Złotnik kilka kleników takich jak na fotce:o i walnięcie w obrotówkę z zielonym skrzydełkiem czegoś dużego aż wir się zrobił szkoda że się nie zapiął :(

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mojego byś wyciągnał :) bo z woblerem pływa (szczupak ok.80cm).

Ok, jak drugiego wyciągnę z wobkiem w pysku to będę wiedział, że to Twój :D. A tak na poważnie to w mojej prawie 30 letniej przygodzie z wędką 2 razy złowiłem zębate z przynetą w pysku moich kumpli. Raz na Wiśle i raz na Wisłoce. Oczywiście przynety zwróciłem pechowym właścicielom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj nad Wisłoką poniżej kładki na przepływankę i nic :(a gościu obok mnie w zatoczce złowił w ciągu 1 godziny, leszcza 2 jazie klenia i Karp mu urwał zestaw Mówił że miał z 10 kg.I trzeba mu wierzyć byłem świadkiem holu ok. 15 minut trzymał go ale jak popłynął w dół rzeki to nie dało rady go utrzymać miał ok 90-100cm.łowił na kuku.I wcześniej zanęcał w tym miejscu...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Dzisiejsze poranne łowy przyniosły parę ładnych rybek( klenie i kilka okonków).Szczególnie dopisały kleniska,brań było mniej ale za to rozmiar był opiewający o magiczna granicę 50 cm.:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łowie karpie juzkilka lat i wiem z doświadczenia że korpie takie na 10 kg to maja w granicach 70 max 80 cm! Albo długość zmyślona albo kolego mały staż nad woda bo nie potrafisz dobrze ocenić wagi ryby w wodzie! Ale tak to bywa że ryby nie złowione zawsze wydająsię większe:) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łowie karpie juzkilka lat i wiem z doświadczenia że korpie takie na 10 kg to maja w granicach 70 max 80 cm! Albo długość zmyślona albo kolego mały staż nad woda bo nie potrafisz dobrze ocenić wagi ryby w wodzie! Ale tak to bywa że ryby nie złowione zawsze wydająsię większe:) Pozdrawiam!

uchal może ty masz za mały staż albo łowisz w sadzawkach. Tam karpie są grube jak prosiaki i faktycznie przy długości 70 cm mogą ważyc w tych granicach. Jeśli był to karp dziki (sazan) to taka długość jest możliwa. Ja akurat nie łowię takich rybek ale mój znajomy jest maniakiem i łowi dużo karpi w rzekach, jego największy miał 11,70 kg i długość 96 cm :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem chwilkę za szczupakiem ale bida z nyndzą. Jedynym pozytywnym akcentem był piękny zębaty którego spłoszyłem spod samego brzegu. Miał jakieś 80cm i białą/jasną przynętę w pysku ale to nie była moja erka :D

@geo chyba zacznę z Toba jezdzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łowie karpie juzkilka lat i wiem z doświadczenia że korpie takie na 10 kg to maja w granicach 70 max 80 cm! Albo długość zmyślona albo kolego mały staż nad woda bo nie potrafisz dobrze ocenić wagi ryby w wodzie! Ale tak to bywa że ryby nie złowione zawsze wydająsię większe:) Pozdrawiam!

...To kolega nie ma doświadczenia:rolleyes:albo nie złowił jeszcze Karpia typowego rzecznego powtarzam żyjącego w rzece parę lat... ale chyba widzi karpie w stawach a te różnią się od karpi z rzeki :cool:

Witam wszystkich.Dzisiejsze poranne łowy przyniosły parę ładnych rybek( klenie i kilka okonków).Szczególnie dopisały kleniska,brań było mniej ale za to rozmiar był opiewający o magiczna granicę 50 cm.:D

Bardzo ładny Kleń :)

Kolego @RICARDO,proszę o używanie opcji "EDYTUJ".Pisanie postu pod postem w odstępie 5min mija się z celem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nigdy nie złowiłem karpia z rzeki , zato mogę się pochwalić karpiem 87cm i 17 kg z włoskiej sadzawki!:) . Smiem też twierdzic , iż w Polskich wodach nie pływają przawdziwe sazany a jedynie wychudzone pełnołuskie! Bo niby skąd jak to nie jest nasza rodzima ryba!. Może to były amury?

Edytowane przez uchal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.