Skocz do zawartości

Konger Streeto


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Używał ktoś wędek Kongera z serii Streeto ? Interesują mnie dwa modele :

Streeto UL 2202 220 cm 2-10g

Streeto L 2202 220 cm 5-18g

szukam czegoś do gumek  od 5g do 10g +  powiedzmy 3" kopyto Relaxa czy 4" ES Keitecha.

Czy na terenie Rzeszowa można oglądną te kije ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Kupiłem niedawno model Streeto UL 2202 220 cm 2-10g. Nie byłem z nim jeszcze nad wodą więc faza testów dopiero będzie.
Co do wyrzutu to nieco zaniżony. Myślę, że ogarnie 15gr. Dość sztywny ale bez przesady.
Ja kupiłem go do jigowania gumkami max 3' na główkach do 8gr oraz do carolina / texas w wersji light pod okonia. Po testach pokojowych stwierdzam, że będzie do tego dobry - ale wiadomo, wszystko zweryfikuje woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze streeto chyba coś maja w Karinie - ale jak dobrze pamiętam, to są to mocniejsze kije. Ale wykonanie, materiały itp na żywo jak najbardziej można zobaczyć.

A co do samych opinii na na JB jest dość długi watek an temat tej serii i innych nowości kongera na 2016 i 2017 rok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streeto na pewno mieli w Karinie do zobaczenia w tamtym sezonie, ale te mocniejszą wersję;) W zeszłym tygodniu byłem tam, dosyć dokładnie przeglądnąłem stojaki ze spinami i nie widziałem żadnego egzemplarza. Być może nie były jeszcze wyłożone, teraz może już są:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2017 o 13:53, pablo23004 napisał:

Kupiłem niedawno model Streeto UL 2202 220 cm 2-10g. Nie byłem z nim jeszcze nad wodą więc faza testów dopiero będzie.
Co do wyrzutu to nieco zaniżony. Myślę, że ogarnie 15gr. Dość sztywny ale bez przesady.
Ja kupiłem go do jigowania gumkami max 3' na główkach do 8gr oraz do carolina / texas w wersji light pod okonia. Po testach pokojowych stwierdzam, że będzie do tego dobry

W takim razie tego cięższego do 18g sobie odpuszczę,  z tego co piszesz to wersja 2-10g będzie odpowiednia, chodzi mi o podobną gramaturę przynęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .z tego co mi wiadomo to nie mają już w karinie streeto kiedyś była jedną sztuka ale poszła. Ja posiadam streeto do 9 gram jak koledzy pisali trochę zanirzony ten opis jak dla mnie spokojnie 13 plus guma pociągnie.kij szybki typowo szczytowa akcja.do jigiwania idealny ja jestem zadowolony z niego wykonanie i wykończenie też jest na dobrym poziomie jak na kij poza 300 zł łowi nim kilka dni ale już ryby były. Bardzo czuły patyk ja polecam.ją używam do niego Kolowrotka 2000 pen fierce 2 I jest idealnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.