Skocz do zawartości

produkt do naprawy PCV, neoprenu, trylaminatu


Liquid Patch

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Forumowiczu! Zapraszamy do zapoznania się z nowym, innowacyjnym produktem dla wędkarzy. Jest to płynne PCV, za pomocą którego możesz w szybki i prosty sposób naprawić ponton, wodery i inne przedmioty zrobione z PCV, neoprenu lub gumy. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych sprzętów, części, ani nie musisz mieć specjalnych umiejętności. Remont przeprowadzisz nawet w warunkach polowych.
Linia Liquid Patch zawiera 10 kolorów, dzięki czemu bez problemu dobierzesz barwę substancji do odcienia uszkodzonego przedmiotu. 
Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę internetową http://www.liquid-patch.com/

 

Cytuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,
Zakupiłem środek.
Przy nakładaniu mieszane uczucia...smarowanie glutem;)
Naprawiałem przetartą neoprenową skarpetę.
Utworzyła się podatna łatka zlewająca się z neoprenem.
Po teście (brodzenie cały dzień) noga sucha, łatka wygląda bardzo trwale.
Niestety druga "noga" zaczęła cieknąć, ale myślę, że naprawa będzie równie skuteczna.
Polecam, na pewno jest to coś, co znacznie poprawia żywotność śpiochów...;)
Jest skuteczniejsza od tradycyjnego naklejania wszelkich łatek (ze względu na podatność łącza).
Ciekawe jak trwała jest to naprawa...myślę, że da radę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Moje śpiochy maja już dobrych kilka lat. Stare pancerne (teraz już takich nie robią :) ) Orvisy Pro Guide – maja już 9 lat5.

Ostatnio po całym dniu zaczynałem odczuwać wilgoć na bieliźnie termoaktywnej, czy skarpetkach w okolicach kostek.

Nie to żeby jakoś ciekło, było mokro, nadawało się do wykręcania czy coś. Tylko tak jak by powoli gdzieś siąpiło do środka.

Szybkie rozeznanie po kolegach kto i czego używa i mam tubkę Liquida.

Spodnie pod prysznic, sprawdzam gdzie sa jakies przecieki, mikrodziurki itp.

Długopis, zaznaczanie, suszenie i ..

Otwieram ..a tam jakiś glut, ani nie wycieka, ani się nie wylewa, jak pasta do zębów albo silikon sanitarny.

No ale nic – najpierw wszystkie dziurki które zlokalizowałem zacieram tym czymś, tak aby dokładnie weszło w strukturę materiału spodni i zatkało dziurki.

Zaczekałem 12h i profilaktycznie nałożyłem druga warstwę wyglądająca jak łatka od wulkanizatora.

Po wyschnięciu fajne, elastyczne, idealnie przylegające do materiału -tak że ani paznokciem nie da się zdrapać ani nic.

 

Po kilku dniach testów mogę potwierdzić – wszystkie dziurki załatane, nogi idealnie suche. Zadnej wody ani nawet kropelki od środka.

Spokojnie mogę polecić ze względu na łatwość użytkowania i skuteczność.

Mam nadzieje ze z czasem nie straci swoich właściwości i będzie nadal super elastyczny (bo jedno przetarcie było na wysokości kolana w zgięciu) i będzie trzymał tak jak w tej chwili.

W wolnej chwili wrzucę fot - jak wyglądają poklejone dziurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie.

Jednego dnia jak nałożyłem pierwsza warstwę wiecozrem, zostawiłem przez nie uwagę otwarta tubkę na biurku.

Rano patrze przed kolejną warstwa ale była tylko taka delikatna błona, zaschnięta warstwa jak taka cienka folia czy coś w tym stylu w szyjce tubki Nacisnąłem i normalnie reszta gluta z tubki wychodziła.

Nie wiem co by było jak by dłużej leżało. Ale wg mnie jak nie ma dostępu do powietrza (tj zakręcona tubka)  to nie ma się jak odparować rozpuszczalnik i powinno być ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.