Skocz do zawartości

WWF POLSKA


tomek85

Rekomendowane odpowiedzi

   Witam, wydaje mi się że sporo osób z Naszego Forum może być zainteresowanych tą inicjatywą oraz jej programem. Idea w naszych realiach na pewno jest ponadprzeciętna, dlatego tez uważam, że warta jest poświęcenia  odrobiny uwagi.

Naprowadzam   -     https://www.wwf.pl/straznicy-rzek

Pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Witam,  założyłem nowy temat, ponieważ uznałem, że może być nim zainteresowanie ze strony Forumowiczów. Napisałem pokrótce oraz podałem adres. 

Natomiast po przeczytaniu wątku do którego Nas odsyłasz,  stwierdzam, że nie jest to niczym innym jak żartem z Twojej strony - jak nazywasz to pt. ,, już trochę tam jest ". 

 Tymczasem  ja tutaj niczego nie propaguje, tylko informuję o  tej akcji - kampanii . Także jakieś płytkie dywagacje z innego forum są małą alternatywną i bazą wiedzy o i dla tego tematu. 

Pozdrawiam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2018 o 21:26, rrthc napisał:

Nie pisałem tego w formie żartu.

Nie napisałem ,że coś propagujesz.

Płytkie dywagacje? Małą alternatywą? .

Chyba Cię ponosi kolego. 

Moim zdaniem warto poznać inny punkt widzenia, a nie łykać wszystko jak pelikan. 

Nic mnie nie ponosi..... kolego . Wiedziałem również, że odpisując Ci w tym temacie zaśmieci się wątek. Po prostu podałeś link do czegoś kompletnie nie na temat a szopkę ,,EKO" za i przeciw. Ja podałem to od źródła po to aby każdy mógł i może wyrobić swoje zdanie i spostrzeżenia, przedstawiając je później w tym Temacie.

Dlatego jak nie masz konkretów to nie pisz byle czego a żeby ,,coś" napisać. Tyle w Temacie.

Pozostał jeszcze temat propagowania, to nie ty pisałeś, tylko ja a chodziło o organizację, do  której nie należę ( chodzi o organizacje pożytku publicznego typu WWF).

Jeśli natomiast chodzi o naszą konwersację nic nie wnoszącą do tematu, to ją zamykam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.