Skocz do zawartości

Wspólny spływ Wisłą.


geo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zainteresowanych.Wisła powoli spada do normalnego poziomu i niedługo czas spływów:).Jeżeli jest ktoś chętny na taką jednodniową eskapadę zapraszam.Potrzebny jest wam środek pływający(bezpieczny) i ruszamy.Ja mogę załatwić transport nad wodę i z powrotem(jakieś 9 osóB) do mego miejsca zamieszkania(pod Mielcem).Póki co mam miejsca zajęta jeśli chodzi o mój jacht ale możliwe że kompan pójdzie do pracy więc mogę zabrać jednego na pokład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy. :)Nie byłem na tym odcinku Wisł, wędkowałem tylko w okolicach Tarnobrzega i mam kilka pytań:confused::

1) w jakiej miejscowości jest ten prom, o którym wspominasz jako mecie spływu;

2) termin;

3) co z powrotem, na silnikach w górę Wisły, czy .... ?

P.S . Jak termin spasuje - to jestem chętny.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.start miejscowość Otałęż,meta prom Gliny Małe.

2.Termin tak naprawdę pokazuje woda,bo musi oscylować w granicach 160 cm,ale wstępnie to pierwsza niedziela czerwca tj 5.

3.Spotykamy się u mnie,jedziemy busem odwozi nas kierowca w miejsce startu i odbiera na mecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Geo polecam trase do mostu w Nagnajowie przed Tarnobrzegiem

Twój Bus może Was odebrać pod mostem, dobry dojazd

Marudziłeś na zlocie że słabo u Ciebie z Sandaczem

Gwarantuje że na trasie od kanału w połancu do mostu w Nagnajowie na bank złapiecie sandacze :D

to już inna WIsła niż Twoja kleniowo-boleniowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od elektrwoni Połaniec od której zaczyna sie woda sandaczowa :D

Wszystko się zgadza kolego koyot,widzę że masz niezłe info o tym kawałku Wisły:),ale takie rybki jak szczupak czy sandacz wolę łowić na jesień bo to zupełne inne rybki .Poza tym spływ zawsze traktowałem jako kleniowo boleniowa wyprawa,pomijając częsty przyłów okoń,szczupak,brzana:D.Jeśli chodzi o sandacze to szczerze wolę łowić je z brzegu,na rzece stukanie z pontonu po dnie nie jest zbyt efektywne...a dawno przeszło mi szukanie sandałów pod burtami z woblerami za 20 zł:mad:chyba wiesz o czym mówię.Tak czy siak jeśli tam łowiłeś to wiesz o czym mówię.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przypominam zainteresowanym o spływie:D.Wszystko zostaje jak było.Podobno pogoda ma dopisać;).Rozumiem że pan LukaszZ ze swoim składem się pojawi?Na tygodniu podam godz spotkania u mnie celem wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przypominam zainteresowanym o spływie:D.Wszystko zostaje jak było.Podobno pogoda ma dopisać;).Rozumiem że pan LukaszZ ze swoim składem się pojawi?Na tygodniu podam godz spotkania u mnie celem wyjazdu.

Panie kochany nasz kolibri z załogą czeka na niedzielę więc o ile pogoda się nie spierdzieli to płyniemy.

ps: dalej nie mamy odpowiedniej kotwicy wiec gdyby ktoś miał coś takiego porzyczyc na jeden wyjazd bede wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O godz.spływu poinformuję na tygodniu(środa,czwartek),jeśli chodzi o wolne miejsce również.Jeśli chodzi o resztę myślę że będzie w porządku.Panie Łukaszu kotwica się znajdzie,ciężka bo typowo wiślana,ale lepsza taka niż piwo w worku.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że wszystko się poukłada do niedzieli,bo na dzień dzisiejszy woda jest za wysoka na skuteczne i przyjemne wędkowania z pontonu.W piątek podejmiemy decyzję odnośnie wyprawy,gdyż w burzę nie ma się gdzie na Wiśle schować oprócz wysokich drzew :eek:.Jeżeli nie da rady w tę niedzielę przekładamy na następna.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako że organizuje ten spływ,stwierdzam co było do przewidzenia woda poszła w górę i podniesie się bardziej po ostatnich opadach.

Kilka już odbyłem w takim okresie więc wiem że nie ma sensu ładząc się że np znajdziemy rafkę gdzie będą biły kleniska.Przekładamy wszystko na następny tydzień.

Zostaje wszystko tak jak było,zapewniam transport w obie strony chętni mili widziani.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.