Skocz do zawartości

Jasiołka


Pittspeed

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj, niezważając na złą pogodę musiałem zrobić mały wypad. Zameldowały się 2 sztuki. Jedna ok. 25cm druga równe 32cm. Małe ale cieszy :)

Sorki za jakość zdjęcia i dzięki +rafaello 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Cześć wszystkim, póki co na jasiołce niżej jazu udaje mi się łapać małe klenie i okonie. Podpowie ktoś czy w tym rejonie można liczyć na jakieś większe sztuki plus ewentualnie szczupaczki, czy raczej warto by się było wybrać za większą rybą powyżej zapory?

P.S. Czy przy samym jazie można legalnie wędkować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Woda na Jasiołce bardzo duża i bardzo brudna, ale ryby biorą jak szalone. Niestety mi dziś sprzęt na niewiele pozwolił. Najcięższy koszyk jaki miałem (70g) nawet dość blisko brzegu leciał z prądem. Swoją drogą to przestrzegam przed zakupami w majstrze (ja unikam, ale wszystko było już zamknięte) dwa zakupione koszyki o wadze 80g ważą łącznie 140g :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 4 miesiące temu...

W tamtych okolicach głównie Klenie, a najczęściej to Kleniki. Pstrągi sie trafiają, ale na Jasiołce jest dużo kłusowników. Dopiero od poprzedniego sezonu jest konkretna ekipa, która pilnuje wody i sytuacja może się polepszać. Jeśli chodzi o Klenie to da się tam złowić 40-taka, ale często mam wrażenie , że są tam głównie ryby, które uciekły przez oczka siat. Za to woda jest piękna i mimo braku okazów czasem tam wpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nigdy nie łowiłem na Jasiołce, po przeczytaniu tematu nabrałem ochoty żeby trochę tam powędkować. Może ktoś podrzucić jakieś miejsce w promieniu 10-15 km od Krosna, gdzie wygodnie będzie zostawić auto blisko wody i dostęp do wody też nie będzie utrudniony? Chcę pojechać z żoną, a ona jak to kobieta nie ma zamiaru przedzierać się przez krzaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Jasiołce przynajmniej tam gdzie ja łowię chyba prawie wszystko wymiarowe zostało już zeżarte :( Nie mniej jednak rzeczka jest wspaniała i jak chcesz to napisz na priv postaram się coś podpowiedzieć. 

P.S. Żonie na wszelki wypadek kup maczetę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.