Jump to content

Gdzie zwodować ponton na wilczej woli


Dj.McG

Recommended Posts

Witam

Ostatnio wodowałem ponton i jak po paru godzinach wracałem na miejsce tam gdzie stał mój samochód jacyś wedkarze się rozsiedli , generalnie udało sie z powrotem wydostać na brzeg ale miedzy wędziskami strasznie cieżko manewrować

Może mi ktoś z was podać dobrą miejscówe do wodowania ta zeby samochód był blisko wody i nie było z powrotem na brzeg problemów.

Link to comment
Share on other sites

@Dj.McG moja rada jest taka abyś zawsze samochód zostawiał jak najbliżej wody nawet 1-2m od niej:D.Typowego miejsca do slipowania niestety nie znajdziesz więc każdy się woduje gdzie tylko miejsce na to pozwala.Mi się jeszcze nie zdarzyło żeby ktoś w chamski sposób się rozsiadł z wędkami w miejscu gdzie się wodowałem i tym samym uniemożliwiał mi wciągnięcie pontonu na przyczepkę.Ale gdyby taka sytuacja miała miejsce to uznał bym że mam do czynienia z jakimś chamem i postąpił bym równie po chamsku a więc piątka i do przodu:D.Wtedy to miałbym w d... jego żyłki!Oczywiście jest to sytuacja ekstremalna i jak już wyżej napisałem nie miałem jeszcze takiego przypadku aby nie mieć wolnego "korytarzyka" na dobicie do brzegu.Na Wilczej jest czasami duże "obłożenie" brzegów i bardziej jest problem z zwodowaniem się a powrót to już pestka:D.

Link to comment
Share on other sites

Aż się prosi, aby "gospodarz" wody zbudował jeden slip z prawdziwego zdarzenia, z wygodnym, bezpiecznym dojazdem i parkingiem obok. Ale widocznie "gospodarzowi" zależy, aby jak najmniej środków pływających poruszało się po zalewie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy