Skocz do zawartości

Cytowanie selektywne.


beret

Czy jesteś za uruchomieniem chatu na forum?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za uruchomieniem chatu na forum?

    • TAK
      4
    • NIE
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy jest to możliwe ale może zrobił by coś takiego przy każdym poście jak "cytowanie selektywne" myślę,że admin wie o co chodzi i nie muszę tłumaczyć:),dodam tylko,że ułatwiło i rozjaśniło odpowiedzi na dane pytania czy stwierdzenia w poście poprzednika-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....dodam tylko,że ułatwiło i rozjaśniło odpowiedzi na dane pytania czy stwierdzenia w poście poprzednika-ów.

Można cytować dowolnie poprzez zaznaczenie treści i kliknięcie na przycisk [img width=23 height=22]http://www.fishing.org.pl/forum/Themes/default/images/bbc/quote.gif. Nie jest to cytowanie selektywne z prawdziwego zdarzenia (nie można cytować z kilku postów jedynie z jednego).

Przykład

rozjaśniło odpowiedzi na dane pytania czy stwierdzenia w poście poprzednika-ów.
tłumaczyć:),dodam tylko,że ułatwiło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ,że tak można ale poczekaj może ja coś robię źle.Próbuję ale nawet jak zaznaczam jakieś zdanie w poście to cytuje mi cały post.I tak wiem,że można kasować niepotrzebne.Da radę tak by cytować tylko zaznaczony tekst ??

Najlepiej zrobić to tak, zaznacz jakiś tekst i skopiuj go , wklej w miejscu gdzie chcesz cytować, następnie wklejony cytat zaznacz i kliknij na ikonkę cytowania. Inaczej sie chyba nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o dla tego pytałem o możliwość zrobienia opcji jaka jest w tytule tematu ;).Wydaję mi się,że taka opcja była by bardzo pomocna.A może źle mi się wydaje :).Dzięki za odp.

W tej wersji SMF nie ma cytowania selektywnego o którym piszesz może w następnej wersji się pojawi. Można poszukać modyfikacji do SMF, ale jak to modyfikacja może wywalić nawet całe forum dlatego tez unikam doinstalowywania "bajerów" właśnie z tego powodu. W każdym razie rozglądnę się po sieci w temacie c.s. w SMF :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu nie będę zakładał nowego tematu i spytam w tym.Może się wygłupię ale szukam regulaminu forum-jest w ogóle takowy :) :?: I jeszcze jedno może by pomyśleć o forumowym czacie.Nie znam się na sprawach technicznych przy robieniu takich rzeczy dla tego poddaje propozycję ale z drugiej strony pewnie gdyby taka możliwość była to dawno byś to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu nie będę zakładał nowego tematu i spytam w tym.Może się wygłupię ale szukam regulaminu forum-jest w ogóle takowy :) :?: I jeszcze jedno może by pomyśleć o forumowym czacie.Nie znam się na sprawach technicznych przy robieniu takich rzeczy dla tego poddaje propozycję ale z drugiej strony pewnie gdyby taka możliwość była to dawno byś to zrobił.

Regulamin wyświetlany jest przy zakładaniu konta, jest to standardowy tekst podobny do tych, które są na innych forach. Ten jest z zapożyczony z poprzedniego skryptu - fudforum.

A wygląda on tak :)

Rejestracja na forum Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego jest darmowa. Wymagane jest zaakceptowanie następujących warunków:

Użytkownik forum obwiązany jest do niezamieszczania wiadomości uznanych powszechnie za obraźliwe, wulgarne, pełnych nienawiści, pogróżek oraz w jakikolwiek inny sposób łamiące prawo.

Użytkownik zobowiązany jest również do przestrzegania regulaminów porządkowych wprowadzanych przez właściciela i zamieszczanych na forum.

Wszystkie wiadomości wyrażają poglądy autora. Właściciel, ani twórcy forum nie będą odpowiedzialni za ich treść.

Ponadto właściciel tego forum zastrzegają sobie prawo do usuwania, edytowania, przenoszenia lub zamykania wątków bez podania przyczyny.

W obecnej wersji forum nie ma chatu , można go dodać jako modyfikację czego nie chcę robić - ostatnio po dodaniu chata wywaliło całe forum. Jak znajdę czas to uruchomię jakiś czacik. Dodałem ankietę (na górze tego wątku) nt. chatu proszę więc głosować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok:).

Co do czatu- jeśli mają być jakiś problemy z tego powodu to na pewno odpada nie ma sensu myślałem,że nie będzie z tym większych problemów.Myślę też,że i ankieta jest niepotrzebna w tej sytuacji.

Jak będzie duże zainteresowanie chatem w co wątpię to coś uruchomię, nie powinno byc z tym większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy myślicie Panowie o tym samym. @Beretowi zapewne chodzi o chat taki jaki jest na WCWI czyli tzw. gadalnica. Każdy widzi co kto pisze ale wypowiadać mogą się tylko zalogowani użytkownicy. Jestem za powstaniem takiej gadalnicy ale już reaktywacja poprzedniego chatu na forum jest bezsensowna bo i tak będzie świeciła pustkami. Większość z nas ma się na gg. Na gadalnicy będzie można przynajmniej się przywitać i rzucić ciekawego newsa czy coś w tym stylu czy coś co nie nadaje się do odrębnego wątku. Taka gadalnica mogłaby się znajdować nad bądź pod artykułami na stronie głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wyglądał ten poprzedni "chat" podobnie nie zaglądam na WCWI ale dokładnie chodzi mi o "gadalnicę" czy też jak kto woli "shoutbox" i Bóg wie jak to jeszcze można nazwać.Fajnie,że się rozumiemy :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wielu głosujących nie było :(.Nie wiadomo jak to interpretować ale w sumie przeważają głosy na TAK :).

Trochę mało głosów, zresztą shoutboxa będę mógł dorobić dopiero po ukazaniu się finalnej wersji skryptu forum, teraz zainstalowana jest wersja niestabilna RC1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
No właśnie o dla tego pytałem o możliwość zrobienia opcji jaka jest w tytule tematu ;).Wydaję mi się,że taka opcja była by bardzo pomocna.A może źle mi się wydaje :).Dzięki za odp.

Dopiero w tej wersji forum dostępne jest cytowanie selektywne z prawdziwego zdarzenia.

Jak to działa ? Wystarczy przed naciśnięciem przycisku Odpowiedz na ten temat zaznaczyć cytowane posty przyciskiem cudzysłowia z plusem (prawy dolny róg posta). W załączeniu przykład.

post-3-14545016628829_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.