Skocz do zawartości

Pomoc dla kolegi z forum


Gochu

Rekomendowane odpowiedzi

PSW istnieje już kilka lat. Przez ten okres ewoluowało ze zwykłego forum wędkarskiego w zjawisko społeczne. Jest kopalnią wiedzy na temat praktyki wędkarskiej ale też przepisów prawnych i etyki. Czy najwyższy czas żeby społeczność PSW udzieliła sie społecznie? Pisze to, ponieważ jeden z Waszych kolegów potrzebuje wsparcia i pomocy. 1200km od Rzeszowa, na północy Niemiec swoja łódke zakotwiczył na jakis czas kolega @Gochu. W promieniu 50km od Gromitz nie ma dostepu do prasy wędkarskiej w jezyku polskim. Nie była by mu potrzebna gdyby nie fakt, że nie ma czasu na wękowanie. Nie ma tez stałego dostepu do internetu co uniemożliwia korzystanie z artykułów zamieszczonych w sieci. Chciałbym zorganizować zbiórke prasy, książek, filmów DVD o tematyce wędkarskiej aby ulżyć biedakowi w męczarniach (jeszcze 3 miesiące). Oczywiście wszystko po powrocie zwracam z na(piwo)wiązką. POMOŻECIE!?

Z dalekiego kraju pozdrawiam :)

Gochu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc. Dzieki takim kolegom nie trace wiary w ludzi!

Tak sobie pomyślałem, że ciężko bedzie zebrać to wszystko ale mam pomysł. Sezon wędkarski w pełni, każdy zagląda często do do sklepu wędkarskiego. Może by tak zostawić to w Karinie przy Warszawskiej a moja kochana druga połowa podjedzie tam, zabierze i wyśle. Powiedzmy końcem miesiąca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gochu,nie ma sprawy daj znać ze dwa dni wcześniej jak żona będzie się wybierać na Warszawską to podrzucę.Ale tak sobie patrzę na cennik naszej kochanej Poczty Polskiej i z tego wynika że trochę będzie Cię to kosztowało:eek:.Paczka do 2kg. w obrębie Unii to coś około 60zł:D.Chyba że masz kogoś kto zjeżdża na jakiś czas do Polski i jak będzie wracał to Ci to podrzuci;).Ale to już Twój problem:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim serdecznie dziekuje :) Akcja zostaje wstrzymana ze wzgledu na to że pakuje manatki i wracam do Polski na poczatku przyszlego miesiaca :D Tak czy siak przy najbliższej okazji wszyscy macie u mnie butelke chłodnego napoju bogów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.