Skocz do zawartości

Co o tym myślicie ;>??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Jestem nowym urzytkownikiem , więc na sam początek sprawy formalne. Nazywam się Paweł , w tym sezonie z uwagi na bardzo bardzo długie wolne między nauką wziołem się intensywnie za wędkowanie. Niestety miałem neidawno małą kraksę z kijem ( strzelił na drugim składzie :( ) i chciałbym jeszcze do końca tego roku jakoś przeciupać na czymś. Co myślicie o takim rozwiązaniu http://allegro.pl/jaxon-harmony-match-360-3-15g-nowosc-2011-i1732645754.html będzie to mój pierwszy produkt tej firmy ,jedni ją krytykują , drudzy zaś zachwalają , chciałbym poznać kąkretne zdanie o tym dokłądnei modelu.

Łowiska na jakich przywam to z reguły nie zarośnięte stawy, jeziorka , zaczepów praktycznie nie ma , a jak sie pojawiają mam zestaw , kotwica, linka grabie :D

Ryby jakie tam można spotkac to płocie, karasie, wzdręgi, liny, leszcze, okonie szczupaczki no i niestety plaga sumików karłowatych :( Nada się ten kijek waszym zdaniem ;>???? POZDRAWIAM

Edytowane przez PTAQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj nasz szanowny admin ma rację:D.Ale do rzeczy.Nie będę się wypowiadał na temat wędek matchowych ,ponieważ nie jestem zwolennikiem tej metody a moja wiedza na temat doboru kija do tejże metody jest podstawowa. Już niejednokrotnie pisałem na tym forum że "co tanie to drogie" dla tego zakup wędki za cenę 60 zł wydaje mi się lekko powiedziawszy złym wyborem.Koszty wyprodukowania takiej wędki ,zamykają się w ok.25 zł (reszta to zarobek producenta,pośrednika,sklepu itp.) więc komponenty ,użyte do jej produkcji są adekwatne do tej właśnie ceny co wcale nie oznacza że na to wędzisko nie można łowić rybek ALE...właśnie to ale.@PTAQ,nie chcę być złym prorokiem ale oby ten kij nie podzielił losów poprzednika tym bardziej że nigdy nie wiesz co się uwiesi z drugiej strony wędki.Dla tego,proponuję odłożyć parę groszy i kupić coś co będzie w podstawowym stopniu spełniało Twoje założenia.

Zawsze miałem sentyment do produktów Bayrona,sam już od kilku ładnych lat,używam dwóch wędek gruntowych + feeder właśnie tej firmy.Może właściwszym wyborem byłby ten kij http://www.szczupak.pl/produkt,3661,zreszą trudno ocenić jakikolwiek kij nie mając go w ręce;).

Oczywiście musiałbyś troszkę dołożyć.Na forum jest kilku kolegów ,którzy łowią tą metodą więc poczekaj,może oni się wypowiedzą.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja piiii tak sie składa kolego, że kozystam z mozili ale mam wywalone na jej podkreślenie. Taki nawyk po technikum info. szybko pisze i nie mam czasu na sprawdzanie co jest zle a co dobrze ;P I dziękuje za odpowiedź , pomogłeś mi bardzo POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rapala , dzięki , jak juz mowilem to na koncowke sezonu, od października będe coraz rzadziej chodził , spowrotem na studia trzeba uciekać, chociaż na żwirowni w Rzsz czasami bywałem w tym roku :) A na wiosne pewnie odłożę coś stypendium i kupie coś poważniejszego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.