Skocz do zawartości

Gospodarstwo Rybackie Ruda Różaniecka


Pittspeed

Rekomendowane odpowiedzi

Łowił tam ktoś kiedyś?

Gospodarstwo Rybackie Ruda Różaniecka

Opis łowiska:

Łowisko wędkarskie jest zarybione : karpiem, amurem, szczupakiem, linem, sumem, karasiem, okoniem, płocią i jesiotrem. Obiekty stawowe gospodarstwa znajdują się na terenie gminy Cieszanów i gminy Narol obejmując powierzchnie 490 ha. Stawy gospodarstwa zasilane są wodą z czterech potoków: Różaniec, Brusieńka, Paucza i Lubówka o I klasie czystości wód.

Opis infrastruktury turystycznej:

Dla miłośników wędkarstwa przygotowno miejsca noclegowe, pole namiotowe, kąpielisko

Opis okolicy:

Ruda Różaniecka położona jest w obrębie Puszczy Solskiej na skraju Roztoczańskiego Parku Krajobrazowego w odległości 21 km od Lubaczowa i 28 km od Tomaszowa Lubelskiego.

tu link do tej stronki gdzie to znalazłem

http://www.lowiska.pl/index.php?pokaz=dodaj_lowisko&id_lowiska=51

proszę o jakie kolwiek info

pitt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za dużo informacji niestety nie posiadam na temat Rudy Różanieckiej.Z tego co kolega opowiadał to przyjemne miejsce,woda,lasy i ogólnie fajny teren na wypady rodzinne.Nawet w okolicy można znaleźć gospodarstwa agroturystyczne oraz domki letniskowe http://meteor.turystyka.pl/noclegi,domki-letniskowe,ruda-rozaniecka,60.html.Byłem kilka razy w okolicach tej miejscowości i muszę przyznać że piękne tereny i na pewno warto o nich pomyśleć planując wakacyjny urlop;).Co do rybostanu to połowić można , przeważnie karpie i amury tak do 10kg ale i większe sztuki też pływają.A jakby rybki nie chciały współpracować to nie daleko jest Lubliniec Stary a tam to już można liczyć na karpie,amury i sumy 20+ a także na szczupaki i sandacze;).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Ma może któryś z kolegów informacje dotyczące możliwości wędkowania ze środków pływających:) na ww. wodach (Ruda, Lubliniec ) i dobrych miejsc do zwodowania, lub jakieś swieże wieści:rolleyes:

Na Rudzie Różanieckiej na stawie który właściciel gospodarstwa udostępnia do wędkowania komercyjnego nie powędkujesz z pływających bo jest po prostu mały, co do kolejnego

jakie są ceny za wędkowanie na tych wodach? jest możliwość wędkowania w nocy?

Chyba 40 zł za 2 kije, odezwij się na PW to podam Ci tel do właściciela gospodarstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rudzie byłem bodajże 3 lata temu, wtedy od wędki płaciło się 20zł za dniówkę. Zbiornik nie za duży czyli brak możliwości pływania. Jak byłem tam te 3 lata temu to obeszło się bez brań i to u każdego, jedynie walnięcie bodajże karpia i to wszystko. Ktoś tam pytał o Lubliniec, byłem tam w niedziele, zbiornik cały porósł moczarką, gdyby wzięła by większa sztuka byłby problem z wyciągnięciem jej z wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.