Skocz do zawartości

Łowisko Kamieniec w Trzcianie


Pittspeed

Rekomendowane odpowiedzi

byłem wczoraj na łowisku Kamieniec w Trzcianie, szału nie bytło 2 karpiki takie na kilo, opłaty podnieśli z 11 do 15 zł, i zarybili właśnie takimi małymi karpikami, jak dla mnie to koniec zabawy na tamtym zbiorniku, powodem są małe karpie z zarybienia które tylko biorą i opłada wygórowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pittspeed możesz coś więcej napisać o kamieńcu w Trzcianie ?? w którym to miejscu, jeżeli mógłbyś zamieścić mapkę.

Z Rzeszowa kierujemy się na Barwinek, jak minie się Dukle to za jakieś 3-5km będzie miejscowość Trzciana, po lewej stronie będzie widać duże żwirowisko, jest tam kilka stawów, ale jeden z nich jest tylko łowiskiem specyjalnym PZW,

co do ryb, jest dużo karpia(w tamtym roku takie 2-3 kg brały najczęściej, ale zarybili znowu takimi około 40cm, i teraz one biorą przeważnie), amury od około 2kg w góre, liny, szczupaki, kiedyś pstrągi były

zezwolenie można nabyć w pobliskim sklepie (Sklep-Bar) który jest po prawej stronie ulicy, w odległości około kilometra od łowiska

licencja kosztuje 15zł

limit:

2 karpie

jeden inny gatunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trochę się spóźniłem ale polecam to łowisko. Dobry dojazd, duży parking, łowisko jest czyste i zadbane:) Nie złowimy w nim jeszcze dużych okazów ponieważ łowisko jest stosunkowo ''młode'' ;) Jednak możemy w nim złowić piękne szczupaki(rekord łowiska to nieco ponad metrowy okaz), karpie od 1,5 do 5kg( jak na razie z przewagą tych mniejszych) oraz pstrągi, tołpygi, amury, karasie,okonie,płocie a nawet węgorze. Osobiście jestem zadowolony z wypraw wędkarskich na tym stawie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

Zamierzam wybrać sie na to łowisko w weekend majowy, ale w życiu tam jeszcze nie byłem czy był ktoś w tym roku ? jakie wyniki ? czy można rołażyć namiot ? czy warto próbować na proteine czy lepiej robaczki i kukurydza ?

Z góry dziękuje za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka razy w tamtym roku. Jeżeli chodzi o namiot to nie ma najmniejszego problemu z miejscem. Bardziej skuteczną przynętą będzie kukurydza i robaki niż kulki. Ale na kulki też da się coś ogarnąć :) Ryba z roku na rok jest coraz większa. Oczywiście łowisko nadal zarybiane jest karpim 1-1,5kg, ale sam osobiście w tamtym roku złowiłem karpia powyżej dozwolonego wymiaru(55+). Pływa też ładny lin i karaś :D Łowisko czyste i zadbane.

Powodzenia nad wodą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.