Skocz do zawartości

Stawy w Bartoszowie


kuzga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym popytać o łowisko w Rymanowie jadę tam z wujkiem i z kolega po 1. Czy tam wgl coś złowi się na spławik??po 2 czy wgl coś tam weźmie bo nie wiem czy tam jest mało rybek :D Oni będą łowić na karpiówki ja sie jakoś wybieram na spławik to jakoś wątpię czy tam coś złowię ;/:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym popytać o łowisko w Rymanowie jadę tam z wujkiem i z kolega po 1. Czy tam wgl coś złowi się na spławik??po 2 czy wgl coś tam weźmie bo nie wiem czy tam jest mało rybek :D Oni będą łowić na karpiówki ja sie jakoś wybieram na spławik to jakoś wątpię czy tam coś złowię ;/:D

chodzi ci o Bartoszów?

w centróm Rymanowa jest tablica informacyjna PZW tam pisze wszystko o tym łowisku

minusem jest możliwośc łowienia tylko na jedną wedkę jedna osoba

co do brań, byłem tam jakieś 3 tyg temu, przejść się i porozmawiać z wedkarzami

z tego co mi wiadomo to wszystkie rybki wyłapali związkowcy z koła (karpie były tam nawet około 60cm) i wpuścili sporo karpików takich do 1,5kg MAX, oprucz tego pstrąga i amura

wyłowili kilka tołpyg takich po 20kg, i już nie trafiły spowrotem

tych inf udzielił mi wędkaz łowiący tam, nie wiem czy na 100% są prawdziwe

a tak ogólnie to brały karpiki, zazwyczaj 80% wedkaży łowi tam na grunt, na spławik również łowią ale mniej osób

tak dla rekreacki fajne łowisko, ale nie ma co liczyć na olbrzymy :)

mogę coś dodać, jadąc za rymanów jakieś 5-10km jest Zarszyn i przy drodze jest tablica Łowisko, czynne chyba od 6-22

nie byłem tam nigdy ale może warto się kiedyś wybrać, płaci się tam za łowienie i od kg również (ktoś mi kiedyś wspomniał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

mogę coś dodać, jadąc za rymanów jakieś 5-10km jest Zarszyn i przy drodze jest tablica Łowisko, czynne chyba od 6-22

nie byłem tam nigdy ale może warto się kiedyś wybrać, płaci się tam za łowienie i od kg również (ktoś mi kiedyś wspomniał)

Własnie widziałem tą tabliczke jak jechałem do pracy do zarszyna moze ktos cos napisac o tym łowisku bo mnie tak zaciekawiło i moze sie wybiore zobaczyc co i jak

Edytowane przez freebok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
mogę coś dodać, jadąc za rymanów jakieś 5-10km jest Zarszyn i przy drodze jest tablica Łowisko, czynne chyba od 6-22

nie byłem tam nigdy ale może warto się kiedyś wybrać, płaci się tam za łowienie i od kg również (ktoś mi kiedyś wspomniał)

Własnie widziałem tą tabliczke jak jechałem do pracy do zarszyna moze ktos cos napisac o tym łowisku bo mnie tak zaciekawiło i moze sie wybiore zobaczyc co i jak

Trzeba napisać łowisko Besko,i wszystko się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.