Skocz do zawartości

Mój "rok" z PSW


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z wolnego czasu i dla zabicia nudy,zacząłem przeglądać nasz portal a w zasadzie jego część archiwalną i wpadł mi do głowy taki temat.

Dwa i pół roku ,przeleciało jak z bata strzelił.Może nie należałem do tych,którzy tworzyli od podstaw ten portal ale widocznie "co się odwlecze to nie uciecze".Coś tam się napisało i dużo czytało.Możliwość dzielenia się swoją wiedzą i korzystanie z wiedzy innych oraz poznanie jakże wielu ,ciekawych ,sympatycznych ludzi i kilku nie ciekawych:D ,to tak pokrótce jak mijał (mija) mi czas na Podkarpackim Portalu Wędkarskim.Zmiany jakie zachodziły i nadal zachodzą są bardzo duże i nie trudno je nie zauważyć.To co od razu rzuca się w oczy ,to przejście od lokalnego forum wędkarskiego do portalu obejmującego swym zasięgiem cały nasz region a nawet wykraczający poza niego.Systematyczny wzrost liczby jego członków (tych aktywnych i ,tych mniej) oraz ciągle powiększający się zasób materiałów związanych z naszym hobby to tylko mały wycinek ,tego co nastąpiło od momentu ,zaistnienia PSW na stronach internetowych.Pisać by można było wiele ale na pewno jednym z czynników tego jak wygląda PSW dzisiaj jest to że nadal jest to portal lokalny tylko w rozumieniu regionalnym.Ziomek zawsze będzie ziomkiem i chociażby nawet największy wróg to i tak swój!:D

Co bym zmienił? Raczej nic,zmiany jakie nastąpią,wymusi prawdopodobnie czas ale mam nadzieję że PSW nie pójdzie w "komercję".PSW TEAM - no cóż,może jakaś "świeża krew".:D

Forum PSW?Jedno z najlepszych na jakim mam zaszczyt uczestniczyć;).Ludzie?Swój to swój! - najlepsi z jakimi miałem okazję pisać, rozmawiać i wędkować!:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum PSW?Jedno z najlepszych na jakim mam zaszczyt uczestniczyć;).Ludzie?Swój to swój! - najlepsi z jakimi miałem okazję pisać, rozmawiać i wędkować!:beer:

Trudno się nie zgodzić …..:)

Mnie akurat minął rok jak zawitałem na PSW:eek:. Wcześniej wędkarstwo traktowałem totalnie rekreacyjnie i wręcz „amatorsko” – głównie jako relaks i odskocznię od stresu pracy jaką wykonywałem. Obojętne mi było co łowię, jak i czym:rolleyes:.

Jaki jest po roku bilans strat / zysków?:confused:

Straty: głownie finansowe – inwestycje w sprzęt;

Zyski :

- poznanie kolegów wędkarzy – nie koniecznie osobiście – a co za tym idzie możliwość wymiany informacji (co, gdzie, kiedy i na co) i „dobre rady”;

- własnoręczne wykonywanie przynęt (głowni winowajcy to @rapala i @dzieńcioł:beer:);

- możliwość podzielenia się swoimi sukcesami ( tudzież porażkami), wątpliwościami …

i jeszcze wiele można by wymieniać …

Co do ewolucji forum, to aby była we właściwym kierunku … bez „mutacji genetycznych” i "wojny podkarpacko - podkarpackiej" jaką niektórzy userzy próbowali przemycić, ale „proletariacka” czujność „dyrekcji”;) mam nadzieje nas od tego ustrzeże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu zaglądam od 14-03-2009 i nawet nie wiem kiedy ten czas tak szybko zleciał. Jest to teraz jedyne forum na które chętnie zaglądam i jak nic się nie zmieni to tak zostanie. Poznałem wielu spoko ludków, nauczyłem się dużo. Czasami tylko "ślak" mnie trafia jak widzę fotki ładnych rybek, które to los pokierował na inne haki niż moje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rapala napisał

Ziomek zawsze będzie ziomkiem i chociażby nawet największy wróg to i tak swój!
to jest prawda ,pomijając fakt że są trzy rodzaje prawdy:D Dla mnie wędkarstwo to odskocznia od dnia codziennego od prozy życia,a PSW to uzupełnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to już dwa lata minęło o momentu pierwszego zalogowania się... Niesamowite, jak ten czas leci. Wielu ludzi poznałem na tym forum, z wieloma się zgadzam z wieloma mam przeciwne poglądy ale zawsze się potrafię dogadać. Najlepsze to to, że różnice wiekowe i kulturowe tutaj się zacierają-wszyscy się dogadują bo w końcu wszyscy zalogowaliśmy się aby zdobywać doświadczenie i poszerzać swoje horyzonty na tak wspaniałe zagadnienia jakim jest wędkowanie w naszych wodach. Mam nadzieję, że ekipy takie jak PSW zmienią w przyszłości wizerunek polskiego wędkarza i dzięki czemu zmieni się rybostan naszych wód, tak aby nasi potomni mogli również oddawać się tej wspaniałej pasji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Minęło już tyle czasu od ostatniego posta, a w między czasie przybyło użytkowników więc w celu odświeżenia tematu mam pytanie: Jak Wam minął rok spędzony w społeczności Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego, co Wam się podoba, co nie, co można zmienić aby forum było jeszcze bardziej przyjazne nowoczesnemu wędkarzowi. Jak postrzegacie dotychczasowe funkcjonowanie tego zacnego portalu, czy wiadomości zaczerpnięte z tematów tutaj zawartych w jakikolwiek sposób zmieniło Wasze podejście do wędkowania i problematyki ochrony i zagospodarowania naszych wód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też już strzelił kolejny rok z kompanią PSW. Niesamowici ludzie. Tu poznałem najlepszego kompana wędkarskich wypraw. Tu nauczyłem się bardziej ambitnego podejścia do wędkarstwa i zacząłem więcej od siebie wymagać pod tym względem. Po tym czasie spędzonym na forum nie wyobrażam sobie aby nie pojechać na zlot i nie zobaczyć jak młodzi kopią tyłki starym wygom ;) tak ja to było na Wilczej Woli. Czuje się częścią tej społeczności i to jest w tym piękne. Widzimy się za miesiąc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.