Skocz do zawartości

Problem z dodaniem zdjęcia.


Siksa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie chcąc wejść na "dodaj zdjęcie do galerii" wyskakuje mi, że mam błędny login lub jestem nie zalogowany. Czy musze sie znów rejestrować na głownej stronie?

Aby dodać zdjęcie do serwisu należy zarejestrować się na stronie głównej. Można oczywiście zarejestrować się podając przy rejestracji taki sam login i hasło jak na forum.

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze widzę 6 zdjęć , wszystkie wyświetlają sie prawidłowo , jeżeli jest problem ze zdjęciem to proponuję otworzyć je programem do obróbki np. gimp`em i zapisać go pod inną nazwą dodatkowo zmieniając rozdzielczość na niższą, następnie tak poprawione zdjęcie wrzucić ponownie na serwer. Powinno pomóc. I jeszcze jedno , rozmiar zdjęcia nie może przekraczać 2 MB.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jedno zdjęcie nie wyświetlało sie poprawnie pod Internet Explorerem , pod Firefoxem wszystko wyglądało OK. Problemem była nazwa pliku - zawierała polski znak. Pliki wrzucane na serwis nie powinny posiadać w nazwie polskich znaczków i odstępów (spacji).

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodziło. Nie usuwałem polskich znaków dlatego, że wcześniejsze zdjęcia mają je w nazwach pliku a wyświetlaja mi się normalnie. Zresztą zdjęcie ktore sie nie wyświetlało już się wyświetla.

Wyświetla sie bo je poprawiłem icon_wink.gif

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.