Skocz do zawartości

Rekordy PSW - nowa kategoria w galerii


krs

Rekomendowane odpowiedzi

To, że czasem zabieramy ryby do domu, to mnie nie dziwi nawet jeśli jest to boleń czy kleń, ale jak ktoś pokazuje foty trzymając ryby w kuchni czy pokoju jest to dla mnie niezrozumiałe i nietaktowne. Czuję w takich fotach brak szacunku do łowionych ryb i wyczucia dobrego smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem za dreda-był to przyłów.

Panowie trochę nie na temat,bo w nim rozmowa jest o rekordach ale może pomyśleć by na forum (obojętne gdzie) nie wstawia zdjęć ryb niewymiarowych.

Co do fotek na armaturze łazienkowej lub kuchennej,czy ryby wytaplane w piachu.Można by było zrobić temat lub dział "nieudane ujęcia" lub coś z tym stylu.Ja nikomu nie zabraniam zabrać ryby do domu i ja nie mam nic do nikogo jeśli jest to zgodne z RAPR,zrobił fotkę w domu bo nie miał nad wodą możliwości,a chce się nią pochwalić też ok ale jednak zdjęcia są mało smaczne i taki dział by się przydał,unikniemy może w ten sposób komentarzy typu "ładna rybka ale mogła dalej pływać" lub podobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Bartek wam wytłumaczył, boleń został zabrany ale nie zjedzony przez Mnie ryb nie zabieram jestem zwolennikiem No- Kill, mam jedna zasadę złapać zrobić fotkę i wypuścić, żeby większość postępowała z ten sposób jak Ja to ryb były tyle co 20 lat temu, i na prawdę nie mam z nikim zamiaru tu dyskutować, powiecie ile ryb rekordowych Polski dalej pływa w rzekach śmiem twierdzić że chyba 90% została przerobiona w żołądkach, ale to nie temat w tym dziale. Wiślak boleń został złowiony na streamera moje roboty z piór popielatych gołębia i był to przyłów, zdjęcie usunąłem bo już miałem takie teksty tego typu co wyżej, ale umieszczę je jeszcze raz oraz zdjęcie drugiego bolenia który miał 71 cm i dalej sobie pływa i ma sie chyba całkiem dobrze :)

[img width=500 height=375]http://images34.fotosik.pl/274/9b387a109941048dmed.jpg

[img width=500 height=667]http://images38.fotosik.pl/97/b1076cbb60b8af75med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.