Jump to content

Rekordy PSW - nowa kategoria w galerii


krs

Recommended Posts

Zastanawiam się nad dodaniem nowej kategorii do galerii - Rekordy PSW. Umieszczane by tam były fotki naszych rekordowych rybek złowione w okresie działalności PSW czyli od września 2007r. - czyli największy sandacz , boleń , szczupak itd. złowione przez forumowiczów PSW (jeden gatunek - jedna fotka) . Co wy na to ?

Link to comment
Share on other sites

Dodałem album Rekordy PSW, na razie wisi tam jedna fotka - sandał wiślaka. Postaram się dzisiaj stworzyć listę z "rekordowymi" rybkami tymi które obecnie znajdują się w galerii Taaka Ryba.

Link to comment
Share on other sites

Krzychu może by to zrobić w formie jakiejś tabeli czy cuś. Bo teraz będzie galeria Taka Ryba i mini galeria Rekordy i foty będą się powtarzać. Chodzi mi oto że galerie będą bardzo podobne do siebie. Po otwarciu galerii Rekordy pojawiła by się tabela z wszystkimi gatunkami i miniaturkami zdjęć...

To tylko sugestia.

Link to comment
Share on other sites

tabela dobry pomysł a jej wykonanie nie zajmuje dużo czasu :) i może zamiast tworzyć nowa galerie to porostu dać na stronie głównej nowa kategorie nasze rekordy i tam tabele. co do miniaturek zdjęć to najlepiej by było do miniaturki przypiąć hiperłącze pod obrazek z przekierowaniem do tego zdjęcia rekordowej rybki w galerii taaaka ryba. taka moja sugestia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Krzychu ta tabele co zrobilem i ci podeslalem na czasie jeszcze moze poprawie bo trzeba stawic pauzy i polskie znaki kodem html ale to juz nie jest duzo pracy :) przelecialem wczoraj cala gallerie i szkoda ze nie kazdy mierzy rybki. i jesli gdzies sie pomylilem to prosze o poprawienie. i mam nadzieje ze na czasie opublikujesz tabele ;)

Link to comment
Share on other sites

No jest co poprawiać. Ryby mają się liczyć tylko od czasu powstania PSW czyli wrzesień 2 lata wstecz. Po drugie rekory Polski w części są nieaktualne. Lepiej kupić WŚ i z tamtąd ściągnąć długość ryb jako rekordy. W końcu propagujemy nowoczesne wędkarstwo a wiadomo ciężko rybę zważyć nad wodą.

Link to comment
Share on other sites

Dragomir zmienie to przy okazji innych zmian. Siksa nie ma problemu zadnego mozna to zmienic zeby nie bylo wagowych tylko na dlugosc to nie jest problem. zrobilem taka tabelke zeby pomoc adminowi i licze na kolejne slowa krytyki ;) ( to ze nie ma pauz miedzy nickem z forum a dlugoscia ryby poprawie )

Link to comment
Share on other sites

Witam ,ja też mam bola na 72cm i wisi w galerii,a nie ma go na nowej - dlaczego!. Nie widziałem żeby był jakiś większy , natomiast jest taki na 72 to może jakiś remisik.Chyba że nie ma go dlatego, bo złapałem go w tamtym roku a na PSW jestem dopiero od lutego tego roku,jak przez to nie może wisieć w galerii no to mówi się trudno.

Link to comment
Share on other sites

taka mała uwaga. zdjęcia zamieszczamy w załącznikach a nie na obcych serwisach. poza tym wrzuć zdjęcie do galerii. bo z tamta są brane rybki do rekordów ponieważ nie będę w stanie przeczytać każdego tematu i wyszukać rekordowej rybki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy