Skocz do zawartości

Namiar na sklep wędkarski w USA, który wyśle paczkę do Polski


Dj.McG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam daruj sobie takie zakupy,kiedyś kumpel wysłał mi piłę motorową.Za przesyłkę nie płaciłem za to doszło cło wyszło taniej ale nie tyle co myślałem już na starcie były problemy.Po krótkiej eksploatacji trzeba było ją poregulować nierówne obroty,potem padł ślimak co podaje olej do smarowania łańcucha w Polsce nie dostałem przyleciał więc z USA ale nie pasował więc dałem sobie spokój piła zmieniła właściciela a ja kupiłem sobie Stihla i śmigam.Nie polecam takich zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie w Polsce silnik kosztuje 1000zł w Usa 169 dolarów

doliczając cło i przesyłkę nadal wychodzi taniej

co do gwarancji to muszę się dowiedzieć dokładniej ale zdaje sie ze jest miedzynarodowa

jeżeli chodzi o kompatybilnosć to silniki minn kota są robione w USA nie ma tu wersji europejskie.

Pkt.7 Regulaminu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w Polsce silnik kosztuje 1000zł w USA 169 dolarów

doliczając cło i przesyłkę nadal wychodzi taniej ...

Wątpię sklepy Amerykańskie wysyłają przesyłki tylko jakimś kurierem, a wysyłka kurierem silnika to coś około $200,- do $320,- + $169,- licząc taniej razem $369,- x 3,20 zł równa się prawie 1.200,00 zł, a gdzie cło chyba 5% liczone od ceny + kosztów przesyłki czyli 1.260,00 zł i do tego 23% VAT czyli coś około 1.550,00 zł

... co do gwarancji to muszę się dowiedzieć dokładniej ale zdaje sie ze jest miedzynarodowa ...

Tak tylko w Polsce żaden servis nie ma podpisanej umowy z Minnkotą, a importer firma Normark nie honoruje gwarancji na sprzęt pochodzący z innej niż jej sieci.

Edytowane przez ZDZISŁAW CZEKAŁA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam!

Miałbym ochotę na zakup takiej echosądy Lowrance Elite-5X DSI w usa. Z tego co widziałem w instrukcji obsługi na stronie lowrance (strona 30 i 38) http://www.lowrance.com/Root/Lowrance/DSI_COMBO_OM_EN_988-10153-001.pdf są w niej dostępne jednostki metryczne jak i język polski, czy to może być prawda? Co do ściągnięcia jej ze stanów to muszę dopytać znajomego z pracy który ma tam rodzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.