Skocz do zawartości

Kamizelka wędkarska


bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Ok czyli bez obaw mogę prac w proszku,albo zwykłym płynie.Pytałem dla tego bo na rynku jest trochę płynów do prania takiego rodzaju ubrań i zastanawiałem który kupić ale skoro nic sie nie dzieje po wypraniu w zwykłym proszku wiec nie będę wydawał zbędnie kasy.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przymierzam się do kupna kamizelki, szukam czegoś mocnego, wytrzymałego z solidnymi zamkami. ostatnio wpadły mi w oko dwa modele Graffa: 314-B-1 i 316-B-1

Na pewno ktoś z was jest w posiadaniu takiej kamizelki.Co sądzicie o tych modelach, który wybrać 314-B-1 czy 316- B-1. Czy warto w nie inwestować? A może macie jakieś ciekawe kamizelki innych firm do zaproponowania?

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 316 B-1, polecam, warto. Chociaż z drugiej strony miałem wcześniej jakąś zwykła "szmaciankę" Mikado i przez bodajże 10 lat bardzo intensywnego użytkowania padł jeden zamek (dokładnie wypadł suwak), i wyskoczyła jedna dziurka, ale to ślad po papierosie :D. Niewątpliwą zaletą tego Graffa są odpinane plecy, co można docenić w upalne lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam 316-B (wydaje mi się, że to krótszy model niż 316-B-1. W ten sposób Graff rozróżnia modele swoich kurtek więc pewnie i kamizelek). Jest króciutka, idealna do brodzenia. Jakość wykonania bardzo dobra, co prawda mam ją dopiero 3 sezon ale jestem bardzo zadowolony. Zamki chodzą bardzo fajnie. Dodatkowym atutem, jak wspomniał mój poprzednik, są odpinane plecy i zostaje sama siatka z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem tą krótszą na nowy sezon i powiem, że materiały i wykonanie naprawdę solidne. Myślę że posłuży kilka lat. Trzeba mieć na uwadze, że to model muchowy i wielkość kieszonek jest ograniczona, będzie też nie mały problem ze zmieszczeniem w kieszonce na plecach kurtki przeciwdeszczowej, ale cóż coś za coś. Jak na moje potrzeby tj. lekki spining i przynęty do max 5-6 cm w zupełności wystarczy. Dużą zaletą, jak już kolega wspomniał odpinane plecy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szwagier chyba odwrotnie ;), 316 B-1, muchowa jest krótsza, taka jak ta:

KAMIZELKA MUCHOWA NOWY MODEL 2011 - GRAFF (2941023755) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I to jest Paweł jej zaleta, chodzi o te wielkości kieszonek, staram się oduczać zabierania ze sobą zbyt wielu przynęt. Trzy, cztery pudełeczka ze sprawdzonymi woblerkami, blachami czy gumami spokojnie wchodzi, a potem mniej dylematów nad wodą :). Na inne przybory też jeszcze zostaje sporo miejsca.

Edytowane przez marekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację MarekN.

W takim razie nie jestem pewien czy mam model B czy B-1 (nie jestem w domu więc nie mogę sprawdzić. Rzuciłem tylko okiem na necie i znalazłem "swoją" z opisem 316-B). Dziwi mnie to o tyle, że moja jest naprawdę bardzo krótka. Więc jeśli model B-1 jest jeszcze krótszy, to nie wiem jak tam cokolwiek pomieścić.

Btw. Ja również używam tej kamizelki tylko przy połowie na muchę. Spinningowe pudełka mi się w nią nie mieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.