Skocz do zawartości

Mleczka


hycu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam, koledzy forumowicze podpowiedzcie gdzie udać się na Waszą Mleczkę ? gdzie są jakieś głębsze miejsca dobre dojście itp. A i jeszcze jedno widziałem z góry że w samym Przeworsku lub pod widnieją na mapie stawy co to i czyje to i gdzie można łowić mając opłacone składki pzw lub jeśli to prywatne to jaki jest koszt łowienia. Będę cały piątek u rodziny i tak nad wodę bym się wybrał żeby nie siedzieć w bloku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Próbował ktoś łowić w Manasterzu na Mlecze ? w okolicach tamy , podobno tam są ładne pstrągi raz tam byłem ale nie próbowałem łowić.

Jest ktoś w stanie odpowiedzieć na to pytanie??? Bo mnie także zaczeła chodzić po glowie obecność pstrągów na mleczce a z tego co wiem nawet na zawodach w Przeworsku był mały pstrąg orintuje się ktoś czy ta ryba wystepuje w górnej cześci mleczki???

Edytowane przez domek1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie odpowiedzieć na to pytanie??? Bo mnie także zaczeła chodzić po glowie obecność pstrągów na mleczce a z tego co wiem nawet na zawodach w Przeworsku był mały pstrąg orintuje się ktoś czy ta ryba wystepuje w górnej cześci mleczki???

Witam! Na mleczce są pstrągi już od kilku lat raz nawet udało mi się złowić tęczaka takiego na 37cm, ale najczęściej trafiały się malce które brały jak łowiłem płocie na przepływanke. W górze mleczki od Żurawiczek po Manasterz napewno spotkasz pstrąga kiedyś tam nawet można było się pobawić brały dosyć często. Teraz mleczka jest dosyć zarośnięta i żeby coś złowić to wcześniej pasuje miejsce sobie jakieś zrobić inaczej jak będziesz przedzierał się przez te bambusy to raczej wypłoszysz sobie rybki. Także warto spróbować.

Edytowane przez Hieronim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Monitoring Powodziowy - Rzeka Mleczka - Przeworsk - Wizualizacja

Tutaj można obserwować na bieżąco poziom Mleczki na każdej długości Sanu w Sieniawie oraz Wisłoka w Tryńczy .

Przejeżdżałem godzinę temu przez most kolejowy na Mleczce w Przeworsku no to nie za ciekawie to wyglądało no ale fotek niestety nie mam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mleczka w K-dze do brodzenia nie jest za rewelacyjna: muliste dno i trafiają się dołki takie po 1,5m. Szerokość koryta to jakieś 3-4m i jest dość zakrzaczone. Ogólnie warunki do wędkowania u nas dość trudne ale dla chcącego nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
To nie będzie zbiornik, tylko suchy polder, okresowo tylko zalewany przez wezbrania.

Na mój nos, kolejne bezsensownie utopione miliony, że o zniszczonym korycie rzeki nie wspomnę.

Widzę że coś ten nos Ci szwankuje jak by Ci dom wraz z gospodarstwem zalewało co roku to też byś chciał żeby coś z tym zrobili prawda ? Więc według mnie nie są to "bezsensownie utopione miliony" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.