Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Oto czego się obawiałem...Że mnie wchłonie to karpiowanie!!! Jak na razie kompletuję sprzęt i dzisiaj zakupiłem dwa rodzje kulek pop-up: Dynamite Baits ananas z bananem, oraz truskawkę z "lodami"

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Dodatkowo jutro spodziewam się dostawy z Carp Fish Sport:

http://www.korda.co.uk/products/view.php?id=106

Edytowane przez mapet77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że pozbyłem się większości moich crankbaitów, zakupiłem kilka sztuk jerkbaitów :) Trzy Slidery 10cm, Fatso i 18cm Jacka - wszystkie w wersji pływającej a to z prostej przyczyny, po odstrzeleniu takiego klocka nie tracimy przynęty - łatwo ja zlokalizować na wodzie i wyłowić szczególnie pływając łódką/pontonem :D Pierwsze efekty na Sliderka w kolorze szczupaczka już były, kilka zębatych udało się wyjąć. Pozostałe klocki czekają na testy, myślę że Jack w kolorze PE to będzie strzał w 10 i skusi jakąś metrówkę ;) Byłbym zapomniał o jeszcze jednym ciekawym 11cm szwedzkim jerku Zalt.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Mapet77 proponuje Ci dokupic z Dynamita kulki fresh fish i mango/peach:p.Mnie te kuleczki sie sprawdzaja!! Co do zakupow to ostatnio kupilem troche komponentow do produkcji kulek:D,a ostatnio przyszla paczka z 2miksami i 2aminoliqudy!! Trzeba bedzie pokulac,bo w nastepnym tygodniu wypad na miski!!:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarła paczuszka.... A w niej gadżety zamówione dwa dni wcześniej:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Ta rozdrabniarka do pelletu i kulek jest rewelacyjna! Dwa ruchy w prawo-lewo i pellet pokruszony na części:eek:Ciekawe ile takich operacji kruszenia wytrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł dziś do mnie mój nowy szczupakowy kijek mianowicie Shimano Antares 240 10-30g. Wykonanie rewelka, nie ma się do czego przyczepić - wszystko odpicowane jak talala. Na chwilę obecną testy na sucho przeszedł pomyślnie. Gnie się fajnie i nie jest zbyt pałowaty jak na swój cw. Z niecierpliwością czekam na testy nad wodą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pod koniec kwietnia kupilem w st woli wymieniona bolonke jako ze bardzo lubie lowić na przeplywanke coz z tego kiedy podczas drugiego wyjscia na ryby pekla szczytowka. wedkowalem wczasie dosyc silnego wiatru i podczas splywu zestawu zahaczylem o podwdnykolek ktory luzno lezal nadnie i w czasie sciagania go do brzegu celem odhaczenia pekla szczytowka zaznaczam ze nie wazyl wiecej jak 30 dk i ciagnalem go po powierzni wody. tak wiec niby wszysko ok. pekniety fragment byl tuz przy koncowej przelotce, dwa dni pozniej udalem sie do sklepu gdzie kupilem wedke oddalem do serwisu ipo trzech tyg otrzymalem kija z wymieniona szczytowka. a teraz ogolnie jest to kij sredniej klasy nie za sztywny w moim przypadku lekko zwichrowany lakierowanie mogloby byc lepsze ,teraz wypada poczekac kiedy ryba na sanie zacznie wrescie brac i przetestowac go przy holu ryb sredniej wielkosci.

My również witamy na forum.Kolego @san_nisko,zwróć uwagę na zasady pisowni (pkt.7 Regulaminu).Następnym razem będzie ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatni zakup, echosonda Lowrance Mark-5x. Solidna maszynka, dobrze wykonana, sprawdzona w warunkach wodnych, jak widać na fotce - spełnia swoje zadanie ;) Zakupiona w zestawie z uchwytem,ładowarką,aku 7ah i reszta akcesoriów. Taki zestawik montujemy w 10 minut co mi się bardzo podoba, nie musiałem biegać po sklepach za duperelami typu wtyczka czy kabel.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D Pływadełko mam już jakiś czas, sprawuje się b. dobrze. Jest to Pro Marine Forsage 270 ze sztywną podłogą i dmuchanym kilem. Początkowo miał być pontonik >3m jednak zdecydowałem się na mniejszy ze względu na transport i możliwość zwodowania w pojedynkę. Mój poprzedni ceratowy pontonik Intek Seahawk uległ rozszczelnieniu na środku jeziorka, mam nadzieję że więcej mnie ta przyjemność nie spotka :D Myślę że to mało prawdopodobne :rolleyes: to naprawdę solidna konstrukcja z 5 komorami :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.