Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Rapalki

2x Jointed 9&11cm oraz HuskyJerk 10cm. Póki jeszcze daleko do jesiennych zabaw z gumami myślę że przydadzą się na leniwe szczupaczki.

Do tego zakupiłem siedzisko stadionowe :D żeby odrobinę zwiększyć komfort łowienia z pontonu. W zamyśle będzie obracane oraz obszyte jakaś miękką tkaninką :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek piękny kij ale podejrzewam że tuba rezonansowa w nim nie działa to pic na wodę w takich pieniądzach robił bym coś pod siebie ,ale życzę owocnych połowów.MIałem coś z dragona GS ala tuba działała wtedy kiedy ryba wyrywała mi dosłownie kij z ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek piękny kij ale podejrzewam że tuba rezonansowa w nim nie działa

Tu nie chodzi o tubę rezonansową, ona jest mi do niczego nie potrzebna. Mam kilka wędek w tym HM 80 i wszystkie są beż tuby. Ale ten kij kupiłem specjalnie pod brzany.

Jest ładnie zrobiony i czuć w nim moc potrzebną do wyholowania dużej brzany, pomimo małego cw jak na tę rybę. Najważniejsze dla mnie że bardzo szybko gaśnie przy wyrzucie,

przez co jest bardzo celny. A pod siebie to trafiłem idealnie w HM 80 Golden River 2-14g.

Nie trzeba zamawiać w pracowni aby mieć idealny kij dla siebie. Czasem trafi się idealnie,jednak trzeba szukać i wiedzieć czego się chce.

PS. Podrzucił byś kilka tych kleni do Wisłoka tak cichaczem bo u nas mizeria.:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem kiszka.Brak czasu. Kijek jeszcze dziewiczy, kupiony pod brzany i coś mi się wydaje że brzany o tym wiedzą i boją się go połamać. Kilka kleni już wyjął, ale to się nie liczy. Byłem na mojej nowej tajnej miejscówce, ale jest tak tajna że nawet brzany o niej nie wiedzą.Wczoraj miałem jedno branie brzanowe, jechała pięknie pod prąd, ale po chwili się spięła. Zapięta była na jeden grot. Grot rozgięty i po ptokach. W tym roku nie płaciłem Sanu, więc nie liczę na jakieś sukcesy brzanowe. Pocieszeniem będzie kilka małych na początku sezonu, ale jeszcze nie składam broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TD, 2,75, 10-28 g., używany, kwota zakupu 150 PLN :D. Fajna, cięta laska. Kij w o niebo lepszym stanie niż kupiony kilka miesięcy temu nowy TD 2,4 3-14. Ostatnio nowe to kupuję tylko "drobiazgi" :). Myślę, że ryzyko kupowania używanego sprzętu jest bardzo opłacalne.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MilanND teraz nie pozostaje nic jak tylko dać popis na zlocie :)

A będzie się czym popisać i co testować, bo chcąc zwiększyć szanse na dobry połów dorzuciłem do kompletu Red Arca 10400 i plećkę Power Pro 0,19... i w tym miejscu mam zapytanko do szerokiej braci PSW... Power Pro nie robi plecionki 0,17mm ??? Całe allegro przetelepałem i albo 0,15 albo 0,19:mad:. Zobaczymy czy kurier się wyrobi przed zlotem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, Power Pro nie robi siedemnastki tylko 10lb(0,15), a następna to 15lb(0,19), a przydałaby sie 0,17, bo 0,19 to już kawał sznurka hehe ja ją stosuję do kogutów:D

0,15 katuję już ze 4 sezony, chciałem coś numer grubszego... było tyko 2 numery grubsze. Mam nadzieję, że proporcje zostaną zachowane także w wielkości poławianych ryb o ile w ogóle wykażą chęć współpracy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.