Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś przyjdą takie czasy, że nad wodę nie będzie można dojechać autami więc postanowiłem się zaopatrzyć w sprzęt, który pomoże mi się dostać z całym moim majdanem nad sam brzeg.

Jest to jednokołowa taczka transportowa Elektrostatyk WW1 o masie 6kg, składanym kółku, oraz wymiarach: długość całkowita 73cm, szerokości 58cm i wysokości 33cm od podłoża do ramki. Zdecydowałem się na ten zakup po zdarzeniu, które miało miejsce dzień po moim pobycie na łowisku, które to opuszczając uprzątnąłem z wszelkich możliwych śmieci a po powrocie dnia następnego zastałem syf. Uzmysłowiłem sobie wówczas, że aby uniknąć takich sytuacji trzeba się przejść kawałek od zaparkowanego samochodu, aby w ciszy i spokoju połowić rybki na w miarę odludnych i jeszcze czystych miejscówkach. Może to będzie rozwiązaniem problemu odizolowania się od"śmieciarzy" pozostawiającymi po sobie bałagan. Oczywiście taczkę będę jeszcze modyfikował dorabiając do niej torbę podobną do tej http://www.ravenfishing.pl/popup/grote-foto.asp?intProductID=167025&intFotoNr=1

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w końcu z czym jeździć na bolenia :)

[ATTACH=CONFIG]11232[/ATTACH]

A nie lepiej było kupić 2 Hermesy, 2 Thrille, 2 Sieki Siga, 2 Spirity Huntera i kilka ripperów Mannsa?(wszystko ogólnodostępne) Co zrobisz jak nie będą chciały brać na Hermesy? Jeżeli nie będą chciały brać na Hermesa z jasnym grzbietem, to z ciemnym grzbietem też nie wezmą. A tak to wykupiłeś większość dostępnych wzorów jednego modelu:)

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siksa - taki arsenał nie pociągnie u mnie długo, mam takie szczęście ze na Wisłoku zawsze muszę coś zostawić (mam odczepiacz ale z większej odległości nie ma szans nic wyciągnąć nawet z jego pomocą).

Nic się nie bój, dzisiaj w Karinie kupiłem kilka Thril'ów, a pozatym @Andre już coś planuje zamawiać wiec kolekcja się powiększy :)

apioo - to nie Ty wystrzeliłeś dzisiaj przede mną z Kariny na Joslelewicza około 12? Wydawało mi sie że to Ty, ale zanim załapałem, to Ciebie już nie było.

Jechałem z zamiarem kupna kija i kołowrotka, ale nie było tego o czym myślałem. Ostatecznie wyszedłem z:

Team Konger Medium Jig 270/6-28g

RYOBI ZAUBER 2000

i kilkoma innymi drobiazgami

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Na całość dostałem 70zł rabatu :D

Podjechałem również zobaczyć do nich na Warszawską. Sklep super, parking dla klientów, wesoły personel. Polecam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że to byłem ja ;)

mam takie szczęście ze na Wisłoku zawsze muszę coś zostawić

Tak swoją drogą, mogłoby się wydawać, że przy boleniowaniu nie powinno się tracić zbyt wielu przynęt, ale mam tak samo :P

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nowe kulki Barkleya i nowe haki Solara Stronghold nr.6.Do tego squid pop up 11 mm i śmierdząca zalewa do wszystkiego hehe:D.Dziś testy nad wodą zobaczymy czy warte cokolwiek.

Zakupione w sklepie baitbox.pl ;pełny profesjonalizm i podejście do klienta.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na koniec pobytu w USA kupiłem sobie śpiochy,buty do śpiochów i pare pierdół za wszystko zapłaciłem 130 dolców:D.ps.woblerki rapali są po 3$ w polsce po 30 zł także cena jest zacna:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto mój nowy nabytek, okularki Mistralla, dwa szerszenie P. Leszka oraz 14szt. produkcji made in @Dziencioł:P oraz pudełeczko.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniłem zapasy na jesień, garść główek Gamakatsu i Mustad, w tym kilka sztuk 12g z antyzaczepem, zobaczymy czy ten paten antyzaczepowy jest coś wart. Do tego plecionka Daiwa Tournament 8xBraid 0,16mm w kolorze Cheratuse do gumowego opadu, oraz kilkanaście opakowań przyponów Spinwala.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartuś, nie ma czego żałować, ten zegareczek to plastikowy shit.

Co do kabłąka kołowrotka, to zapewne pękła Ci sprężynka przy kabłąku. Miałem to samo, zmieniłem na nową i zawsze miałem 2 zapasowe sztuki aby w razie awarii szybko nad wodą naprawić defekt. Było to jakieś 3 może jeszcze parę sezonów do tyłu także dawno cały stres poszedł w zapomnienie. Kołowrotek leży w pudełku (2000X) i zajmuje miejsce w wędkarskiej szafie. Już ładną chwilę się zbieram aby wystawić go wraz z dwoma innymi do galerii ale nie mogę jakoś znaleźć motywacji:) Jakby ktoś się ,,czaił'' na ten model to na dniach powinien być do zakupienia w odpowiednim wątku tematycznym w przystępnej cenie - prawdopodobnie bez zegarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.