Skocz do zawartości

Koguty - wykonanie i ocena przynęt


wiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kury mogą i piać, ale przede wszystkim łowić :D:D

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Wczorajszy wypad nad wodę, w niecałą godzinę.. dwa ładne okonie i dwa zanderki,, największe na fotkach... Ale takie łowienie uwielbiam... hehe ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego usunięto fotkę z sandaczykiem.. Był tylko przyłowem i jak każda rybka u mnie, wróciła jak najszybciej do swego życia... Od kilku lat uganiam się za okoniem, łowiąc kogutem- często mam przyłów w postaci zanderka... a to,że potrafię na zestaw ultralight, (kijek do 7 gram ciężar wyrzutu) zaciąć w tempo i wyholować większą rybę, chyba nie powinno być powodem by to zdjęcie usuwać??!! A to, że sandacz ma okres ochronny każdy wie!! Nawet gdyby nie miał, u mnie po szybkiej focie,- trafia i tak do wody!! więc po co te waśnie??

 

 

 

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pkt.2 Zasad zamieszczania zdjęć w serwisie mówi jednoznacznie ,że nie publikujemy zdjęć ryb złowionych w okresie ochronnym. Zapis ten został wprowadzony po to aby ograniczyć kłótnie na forum odnośnie tego czy ryba rzeczywiście stała się przyłowem czy została złowiona celowo.Rozumiem Twoje argumenty  ale trzymajmy się przyjętych zasad a z zamieszczaniem zdjęć złowionych sandaczy zaczekajmy jeszcze te kilkadziesiąt dni :) .

 

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rapala napisał:

Pkt.2 Zasad zamieszczania zdjęć w serwisie mówi jednoznacznie ,że nie publikujemy zdjęć ryb złowionych w okresie ochronnym. Zapis ten został wprowadzony po to aby ograniczyć kłótnie na forum odnośnie tego czy ryba rzeczywiście stała się przyłowem czy została złowiona celowo.Rozumiem Twoje argumenty  ale trzymajmy się przyjętych zasad a z zamieszczaniem zdjęć złowionych sandaczy zaczekajmy jeszcze te kilkadziesiąt dni :) .

 

Jak najbardziej jestem za... Dzięki za przypomnienie i sorki za fotkę z zanderem... ;)  Gwarantuję że nie został złowiony celowo... godz. 15, w pełnym słoneczku,.. Marne szanse na sandacza,.. Do tego zestaw kijek c.w. do 7 gram, pletka 0,06 i na końcu przypon z fluorocarbonu 0,18 o wytrzymałości 2 kg. z kawałkiem... Na sandacze kilka lat temu, ustawiałem się troszkę inaczej. Pora dnia zupełnie inna, a i sprzęt ,,deko,, mocniejszy :P ... Ale faktycznie nie chcemy nikomu nic udowadniać, a tym bardziej wprowadzać jakieś niepotrzebne kłótnie na forum... Więc jeszcze raz szczere przeprosiny z mojej strony,, pozdrawiam forumowiczów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2016 at 10:29, ka-mil napisał:

Fajny ile mierzył?

37 cm. ^_^^_^ .... słyszałem, że na łowisku specjalnym wróblowa ( moje wcześniejsze zdjęcie z okoniem ) - złowiono pięćdziesiątkę... a że jest to łowisko ,,no kill,, jest szansa złowić go jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, POLIPOLI napisał:

Ale wciąż poluję na tego jedynego... Ja również...jak narazie zatrzymałem się na 42 cm...:rolleyes:

Identycznie w moim przypadku - 42 cm. i nie mogę od dłuższego czasu upolować większego..., ale kiedyś przyjdzie pewnie taki dzień, że siądzie pięćdziesiątak... Wiem z opowieści i artykułów wędkarzy, że nad Soliną pływają nawet 60+ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczorajszy wypad nad staw Wróblowa,.. okonie dopisały wspaniale,.. pochwalę się trzema największymi... i złamię tu swoją zasadę,.. do tej pory umieszczałem okonie 35+
 teraz tylko pierwszy mierzy 35 cm. drugi 32 cm,. ale taki ,, wyścigowy,, trzeci 30 cm...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.