Skocz do zawartości

Hyde Park...


rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniła sie nazwa na "hyde park" i czy nie byłoby to pretekstem do poszerzenia dyskusji o tematy zupełnie nie związane z rybami? Nie związane w żaden sposób - cos na kształt wyrazania opinii o tym co dzieje się dookoła ( a dzieje się dużo) i mam nadzieję, że wielu (wiele) z nas poruszyć by chciało jakis ważny - jego zdaniem - temat, który niekoniecznie wiąże się z wędkowaniem.

Nie wiem, czy kogoś przekonałam, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze mnie taka matura z matematyki ominęła ;) ale swoja droga życzę zdania :D i mam nadzieje ze nie będzie trudna:) a tak na marginesie to zawsze lubiłem matematykę mimo wszystko :P ale oczywiście bez przesady :P i jak trafiały się lekcje z funkcjami trygonometrycznymi to zawsze nauczycielkę pytałem: "do czego w życiu codziennym ma się nam przydać znajomość tych funkcji" każdy nauczyciel jakoś nie umiał na to odpowiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym zadał takie pytanie to musiałbym w zeszycie napisać 200 razy, że funkcje matematyczne są potrzebne w życiu człowieka. Oczywiście forma tego zdania byłaby dużo bardziej rozbudowana. Na mój gust to po pierwszym roku matur z matematyki ministerstwo wycofa się z tych zmian. Jak ok 50% maturzystów nie zda egzaminu to się ośmieszą i to strasznie. Skończy się mit dobrego poziomu naszej edukacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ok 50% maturzystów nie zda egzaminu to się ośmieszą i to strasznie

Jeżeli w maju matura podstawowa z matematyki będzie na podobnym poziomie co ta próbna, którą niedawno pisaliśmy to na prawdę trzeba będzie się bardzo starać, żeby nie zdać. Biorąc pod uwagę, że karta wzorów maturalnych jest na prawdę bardzo rozbudowana i rozwiązanie niektórych zadań nie wymagało żadnych umiejętności poza czytaniem ze zrozumieniem.

Dokładnie, nam też nauczyciele mówią ze matematyka będzie nam potrzebna w życiu

W gimnazjum nauczyciel nam powtarzał, że matematyka uczy myślenia. Osobiście uważam, że większość zadań niestety polega na działaniu według schematów, ale od czasu do czasu trafi się jakiś wyjątek.

Tak przy okazji to jestem przeciwny obowiązkowej maturze z jakiegokolwiek przedmiotu. Stawiam na specjalizację. Uważam, że każdy powinien przykładać się tylko do przedmiotów, które będą mu przydatne w życiu zawodowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matura z matematyki.... też się cieszę niezmiernie;) że ja jej zdawać nie musiałam obowiązkowo :) Ale zwolennkiów tego pomysłu jest wielu i uzasadniają to potrzebą analitycznego myslenia itp... Ja nie wiem - nie zdawał matmy na maturze i...funkcjonuję normalnie (mam nadzieję;)))) )

p.s. Proponuję by do poszczególnych tematów w dziale hyde park tworzyc oddzielne wątki, bo się nam to wszystko z czasem pomiesza - przegladałam inne fora tego typu i oddzielne wątki, wg mnie sa konieczne...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

POLECAM PŁYTE MISTRZA;] WARTO JĄ MIEĆ;] SLU ''NA SERIO''

OSOBY NIE LUBIĄCE PEJI ALE TOLERANCYJNE PROSZE O NIE WYPOWIADANIE SIE;]

A CI CO KOCHAJĄ MISTRZA TO DO SKLEPÓW!!!

1. RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO Na powierzchni feat. Triple Impact

2. RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO Szczęście feat. K8 & DJ. Zel

3. RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO Byłem jestem będę feat. Wozik?

4. RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO Na serio feat. DJ. Decks

5. RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO Hip? Hop feat. DJ. Taek

6. RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO Gruba Impra z Rysiem 2 feat. Gandi Ganda & Kobra

7. RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO Kochana mamo feat. Marek Pospieszalski

8. RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO Peneriada feat. Triple Impact

9. RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO Obudź się (Pod prąd 2) feat. Chada

10.RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO To jeszcze nie koniec feat. Paluch

11.RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO Śmiertelna pasja rap feat. Kaczor

12.RYCHU PEJA SOLUFKA-NA? SERIO Poszukując ideału feat. Mrozu

13.RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO To co robimy feat. Vixen

14.RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO Pozwól mi żyć (Są chwile) feat. Glaca & Ana

15.RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO? Mamy ten flow feat. Brahu & Sheller

16.RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO Pokonując granice feat. DJ. Taek

17.RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO KC

18.RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO Zbyt dużo bólu feat. Pih

19.RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO To jeszcze nie koniec feat. Paluch (DNA Remix)

20.RYCHU PEJA SOLUFKA-NA SERIO Epilog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie bezkonkurencyjny jest RYCHU;)XD

z tych co napisałeś godny uwagi jest Pih no i Hemp Gru też daje rade;P

wydaje mi sie że nie można nie wspomniec o Kaczorze... prawda ze wypromował sie zwłaszcza dzieki kawałkom z SYKUSIEM ale potrafi do***ac;]

wg mnie Podium w Polskim RAPIE wygląda nastepująco

1 PEJA SLUMSATTACK

2Pih

3Kaczor

HIP HOP to kultura co przy życiu nas 3ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie bylo co??? człowieku te rokowe pedały mogą RYSKOWI mlaskac pytonga;P

posłuchaj se kilka kawałków MISTRZA;P i zobaczysz na czym MUZYKA polega;P

posłuchaj potem oceniaj:P zobaczysz ze nr jeden to RAP

''nie mam za grosz szacunku dla cżłowieka który kłamie ze jak ja zna ten HIP-HOP''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pewien takiej odpowiedzi w stylu napinacza z YouTuba czy onetu. Kiedy ja po kartonie taniego wina biegałem po hotelu na obozie sportowym z głośnikami od walkmana przy uszach słuchając Pei to tyś nie wiedział jeszcze o Bożym świecie nie mówiąc już o Ryśku. Teraz mój cytat z Lady Punk: "Tańcz głupia tańcz".

W tym temacie bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 nie napinam;] (nigdy nie napinam przez neta) po 2 SYKUSIA słucham juz przez 12lat;] od ok 6 praktycznie tylko JEGO znam jego wszystkie traki na pamiec;] wiec zastanów sie jak ty bys sie zachował gdyby ktos obrazał coś co jest jedną z ważniejszych spraw w twoim życiu;](byle co);| a po 3 nie pisz ze jestem jak hejterzy z yt lub z onetu;] bo zdaje sie ze cb nie obrazałem;] pozdro;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20slumsattack07 ! : muszę sie zgodzi z Siksą, Łukasz mówi prawde, czasami też odnosze wrażenie że sie "napinasz" ale to juz inny aspekt sprawy, wiadomo skoro słuchasz Ryśka od dłuższego czasu tak jak piszesz to on jest Twoim numerem jeden. Uwierz mi że lepsze kawałki jakimi dysponuje Peja, Każdy ma swój styl i gust nie każdy uważa Twojego idola za mistrza i musisz sie z tym pogodzic...;] życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co go obraza;]? ja jestem tolerancyjny i szanuje ze ktoś słucha jakiegos lady punk i pierwszy bym nigdy nie napisał ze robia byle co(chociaz tak uwazam) ale szanuje to za siksa se ich słucha ;] to siksa pierwszy napisał ze PEJA robi byle co;( wydaje wam sie ze napinam;P przez neta nigdy nie napinam bo nie ma po co;P to swiadczy o frajerstwie;P napinac mozna na realu;P na necie sie dyskutuje;P a ze sie zdyczka zbulwersowałem to nie znaczy ze mam cos do siksy;P(o ile dobrze pamietam kiedys mi cos radził z pewnym łowiskiem) hehe;P i tak siem staram byc grzeczny bo mnie krzychu wywali z forum i pupa zbita bedzie<hahaha>pozdrawiam;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.