Skocz do zawartości

Tarnobrzeg gdzie uiścić opłatę za wędkowanie na wodach okręgu Tarnobrzeg?


RICARDO

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule.W związku z tym że okręg Rzeszowski całkowicie zapomina o Mielcu.Wielu wędkarzy zamierza opłacać swoją kartę w Tarnobrzegu.Powód o wiele więcej miejsc oraz rejonów gdzie można zarzucić swoją ukochaną wędkę!

Zwracam się też do tych którzy w dalszym ciągu wierzą w to że Rzeszów poczyni starania o to aby zadbać o Mieleckich wędkarzy i nie pozwoli aby zbiorniki które są zarybiane z naszych składek zostały po prostu zhandlowane!!!Tak jak to miało miejsce z Porębami a w przyszłości będzie to Otałęż oraz Rzemień co nam pozostanie Wisłoka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po ostatnim walnym zebraniu które odbyło się w zeszła niedzielę co niektóre osoby poprostu nie wytrzymały i powiedziały co myślą o Władzach... Lecz zostały grzecznie uciszone?

Morał z tego taki że trzeba wynaleźć inne rozwiązanie.Morze takie jak np.zrobiła Dębica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale okręg rzeszowski nas mieleckich wędkarzy olał całkowicie. W tym roku np. płacąc składkę mamy dostęp do Wisły dopiero od ujścia Wisłoki. Przypomnę że w poprzednich latach można było łowić juz od Szczucina. Nie wspomnę juz o utracie paru zbiorników w okolicy Mielca. Składki coraz wyższe a łowisk ubywa, zaczyna być to wk....

Ricardo co nam daje zapłata w kole w Tarnobrzegu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zraziłem do okręgu Rzeszów, ze względu na to, że mają wy*****e na maile jak się do nich pisze, a jak mniemam w swojej opinii pisałem w dwóch dość istotnych dla okręgu sprawach.

Dlatego najprawdopodobniej opłacę Tarnobrzeg, będę miał więcej Wisły w ramach porozumienia z Tarnowem, a jeżdżę z pracy dość często tamtym kierunku, to po pracy sobie na Wisełkę skoczę, dodatkowo na Sanie porzucam poniżej Dynowa, jak mnie najdzie ochota najwyżej dopłacę do Krosna.

Brałem jeszcze pod uwagę wariant przenieść się do okręgu przemyskiego, żeby mieć od razu wody Krosna, ale wtedy musiałbym opłacić osobno Rzeszów, żeby móc łowić na rzekach okręgu rzeszowskiego, ale nie mam ochoty lokować w tym okręgu swoich miedziaków:P jak będą grzeczni i bardziej uczynni, to może za rok im co wpłacę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A daje Wisła od Szczucina aż do Annopola, San, Wilcza wola ,Chańcza, Bug, Tanew, Nida,i wiele innych łowisk.Dowiem się niebawem....

RICARDO chyba troche się zapędziłeś. Okręg Tarnowski udostępnia tylko Wisłe od ujścia Brnia do Wisłoki, do Chańczy trzeba dopłacić 56 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A daje Wisła od Szczucina aż do Annopola, San, Wilcza wola ,Chańcza, Bug, Tanew, Nida,i wiele innych łowisk.Dowiem się niebawem....

Dlaczego niema 16 okręgów woj Podkarpackie ma kawałek Wisły i wiele innych zbiorników. Ale betonu nie ruszy ile stołków by poleciało a tak za nasze składki hulaj dusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych zmianą koła.

Dowiedziałem się ile kosztowało by przejscie do np. pzw Tarnobrzeg koło 28

Kwota jaką trzeba wyłożyć to 285 zeta,razem z wpisowym.;)

Ze względu na dostępność Wisły, Sanu, Wisłoki.Tanwi,Nidy i innych zbiorników to ja jestem zdecydowany...Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych zmianą koła.

Dowiedziałem się ile kosztowało by przejscie do np. pzw Tarnobrzeg koło 28

Kwota jaką trzeba wyłożyć to 285 zeta,razem z wpisowym.;)

Ze względu na dostępność Wisły, Sanu, Wisłoki.Tanwi,Nidy i innych zbiorników to ja jestem zdecydowany...Pozdrawiam.

Koledzy z kół Mieleckich a co wy na to żeby przejść pod okręg Tarnobrzeski czy jest to możliwe???? . Do Tarnobrzega niedaleko pamiętam zanim zrobiła się reforma administracyjna kraju z 49 na 16 to były zebrania aby przejść pod Rzeszów tak wynikało z nowych granic A teraz mamy niby Wisły kawałek w Podkarpackim a wędkować nie możemy POWIEM JEDNO RYBY NIE WIEDZĄ W JAKIM OKRĘGU PŁYWAJĄ. Rzeki powinne być dostępne za jednolitą opłatą krajowa na wody nizinne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricardo a jak ma się sprawa z Rzemieniem przy opłacie składek w Tarnobrzegu ? Chcąc nie chcąc łowię tam najczęściej.

Rzemienia miał nie będziesz. A samych zbiorników nie da się opłacić podobno, bo teraz jest jednolita opłata (nizinne, górskie i zbiorniki)

Z tego co mnie Pan skarbnik poinformował to musiałbym zapłacić Tarnobrzeg chyba 160zł i Rzeszów 146zł.

Ale pewności nie mam bo robią wszystko by zatrzymać ludzi ( i będą wszystko wmawiać byle zostać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boją się o to że wędkarze pouciekają i kaski z nich nie będzie!!!

W moim przypadku zależy mi na rzekach bo na nich najbardziej lubię łowić i spędzać czas;)

I dlatego rozważam przejść do TBG.

Skontaktuję się ze skarbnikiem koła 28 w Tarnobrzegu i dowiem się co i jak...

A dla zainteresowanych tym jak się dzieje i co robią w tym kole,warto wpisać w google koło PZW 28 Tarnobrzeg i witrynka koła nam się wyświetli , a tam jest więcej informacji...

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Też bym się koledzy coś dowiedział o Tarnobrzegu. Ojciec kolegi będzie tam płacił w ty roku to bym też się załapał. Gdzieś obiło mi się o uszy na temat wędkarstwo spinningowego w Tarnobrzegu. Jak tam jest, trzeba wnosić jakieś dodatkowe opłaty czy tak jak u nas. Grunt/Spławik/Sping za określoną kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła alternatywa dla kogoś kto chce mieć dostęp do ciekawych łowisk a nie chce mieć kłopotu opłacania jednodniówek, jeśli komuś też nie zależy zbytnio na pseudo zbiornikach okr.Rzeszów to po opłaceniu 164zł plus ewentualnie 50zł na Przemyśl mamy niezły obszar do obłowienia, specjalnie San dla kogoś kto lubi spinning czy muchę bo mamy w tym i górskie wody(oczywiście nie w Rzeszowie), dla mnie to "bomba" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła alternatywa dla kogoś kto chce mieć dostęp do ciekawych łowisk a nie chce mieć kłopotu opłacania jednodniówek, jeśli komuś też nie zależy zbytnio na pseudo zbiornikach okr.Rzeszów to po opłaceniu 164zł plus ewentualnie 50zł na Przemyśl mamy niezły obszar do obłowienia, specjalnie San dla kogoś kto lubi spinning czy muchę bo mamy w tym i górskie wody(oczywiście nie w Rzeszowie), dla mnie to "bomba" :)

To zmienia postać rzeczy....:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Opłacacie Państwo Okręg TBG za 270 zł i macie w Okręgu rzeszowskim wszystkie rzeczki (porozumienie).

Na wszystkie rzeczki w okręgu rzeszowskim płacicie 164 zł a 264 zł jest ze zbiornikami typu wilcza koprzewnica i inne do tego dostajecie pozwolenia mowie o 164 zł na okręg rzeszowski lubelski i wszystkie inne na które są pozumienia od ręki, adres do prezesa do domu to ul generała Tracza 12/23 nazywa się Stanisław Pikus koło nr 28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy jest możliwość opłacenia cudzej karty? Jeżeli tak, to czy któryś kolega z Mielca ma w planach opłacać w tym roku Tarnobrzeg a tego jeszcze nie zrobił ? I jeżeli by mógł to opłacił by przy okazji moją kartę(po ówczesnym przekazaniu pieniędzy i karty rzecz jasna :)) Bo zbytnio nie mam jak się wybrać na chwilę obecną do Tarnobrzega :) Jeżeli tak to był bym wdzięczy i proszę o kontakt PW :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.