Skocz do zawartości

Etui, walizeczka futerał.


Dominik18king

Rekomendowane odpowiedzi

Pokrowiec Tandem Baits INVADER EX Holdall 12' ft 3 wędki,JRC Defender 3 Rod 12 ft Rod Holdall albo JRC contact holdall 3 rod 12ft.Trzy uzbrojone kijki wejdą bez problemu i coś jeszcze się zmieści.Tandema masz w Makaronie a JRC na Baits.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luksaj

Kolego @Dominik18king gdzie i co łowisz takim kręciłem?

Jest to typowy kołowrotek karpiowy, więc raczej w wodzie:D Poza tym rozmiar 6000 w tym przypadku nie stanowi o wielkości korpusu tylko o pojemności szpuli. Tej wielkości kołowrotek jest jednym ze średnich wielkości używanych w karpiowaniu. Jak chcesz zobaczyć naprawdę duży kręcioł to rzuć okiem na Shimano BBLC. Kopara Ci opadnie.

Dominik18king

Etui, walizeczka futerał.

Witam. Zakupiłem ostatnio 3 kołowrotek shimano ra 6000 i mam teraz problem. Kołowrotek ma długość 30 cm a szerokość 24. Szukam futerału na 3 takie kręcioły. Czy któryś z was może coś polecić na 3 karpiowe kołowrotki? Chce jeden duży futerał a nie 3 małe.

Dominik, proponuję zaopatrzyć się w pokrowiec mieszczący trzy wędki uzbrojone w kołowrotki, lekko usztywniony o odpowiedniej długości. Jedynym minusem takiego pokrowca są jego gabaryty, w związku z czym potrzebujesz pakownego samochodu. W "osobówkach" jest problem z miejscem dla takiego pokrowca, natomiast "kombiaki" powinny sobie dać radę.

Pokrowiec Tandem Baits INVADER EX Holdall 12' ft 3 wędki,JRC Defender 3 Rod 12 ft Rod Holdall albo JRC contact holdall 3 rod 12ft.

Bardzo dobry przykłąd pokrowców. Ja mam taki: http://www.bristolangling.com/tackle/rod-holdalls/daiwa-infinity-12ft-6-rod-holdall.html i mieszczę swoje 3 wędziska z kołowrotkami (zostaje miejsce na czwartą) plus 3 kije możesz wsadzić "golasy"

Edytowane przez mapet77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zbyt przekonany do takich pokrowców na wędki z kręciołami. Wolał bym taką powiedzmy walizeczkę na 3 kręcioły. Wędki mam 3 składy i żeby kołowrotek był na niej musiał bym je wyciągnąć z pokrowca i jakoś złączyć te 3 części żeby się nie rysowały. Co do wielkości to wkradł się mały błąd. Nie 30 cm tylko 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędki mam 3 składy i żeby kołowrotek był na niej musiał bym je wyciągnąć z pokrowca i jakoś złączyć te 3 części żeby się nie rysowały.

Żaden problem.Do pokrowców z wędziska wkładasz dwie części a dolnik z kołowrotkiem nie.Kupujesz piankę do izolowania rur,tniesz na odcinki ok.30cm i wsuwasz na górę część tam gdzie jest największa przelotka.W ten sposób, żadna część wędziska nie ma styczności ze sobą.Jak będziesz zainteresowany to mogę zapodać Ci foty mojego pokrowca z tym patentem.Od wielu lat to stosuję i sprawdza się świetnie.Kuferków nie polecam ponieważ stanowią dodatkowy bagaż o który nie trudno zapomnieć podczas pakowania gratów na zasiadkę.Dobry pokrowiec karpiowy powinien pomieścić jak najwięcej czyli kije z kołowrotkami,podbierak,marker rurkowy,tri pod ,zapasowe widełki itp.Im więcej klamotów w jednym miejscu tym lepiej;).Takie jest moje zdanie.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.