Jump to content

świńska grypa atakuje...MÓZG :D


rybka

Recommended Posts

Andre co sie stalo z ptasia grypa ? juz ci odpowiadam :) a wiec Wirus o ktorym jest tak glosno w mediach prasie i w spoleczenstwie to ah1n1 ktory powstał z mutacji wirusa ptasiej grypy i swinskiej czyli tak jakby sie polaczyly i daly nam ah1n1. moje zdanie na ten temat jest takie ze nawet czlowiek od zwyklej sezonowej grypy moze umrzec wiec panika pandemi obecnego wirusa nie jest do konca uzasadniona. wystarczy ze zachowamy normalna higene osobista i ten wirus nie powinien sie nas czepic. a co do koncernów farmaceutycznych to faktycznie kasę ladna zarabiaja. kiedys podawali w tv ze maseczka chirurgiczna (ktora zakladamy na twarz) kosztowala ok 0,3 pln a teraz gdy panika jest coraz wieksza to albo maseczki nie dostaniemy albo kosztuje w granicach 3 pln. co do choroby na naszym obszarze to faktycznie w Lancucie lazal koles (ukrainiec lat 17 -student) ktory podobno mial ten odlam grypy ale podkreslam podobno bo jakos sprawa ucichla..

Link to comment
Share on other sites

Z tego co słyszałem w Łańcucie leczono gościa , który podobno był na na to chory.

Jak zwykle "podobno", "być może"... zanim podadzą coś do wiadomości społeczeństwa niech będą pewni na 100%. Ale lepiej przecież panikę siać i "żerować" na ludzkiej naiwności...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Grypę to mają w łebie bogate cwaniaki co to wymyślają ale wcześniej czy później i ich weźmie licho...

A pseudo elkologia czyli zanieczyszczenie powietrza ziemi itp. fakt ,jest ale jeden wybuch wulkanu średniej wielkości porównywalne jest z 3 latami życia cywilizacji współczesnego świata.Poza tym jak by zatrzymał wycinkę drzew w Lasach deszczowych nie było by wtedy problemu z globalnym ocieplaniem i zaburzeniami cyrkulacji na planecie ziemia.Sami jesteśmy sobie winni tego stanu rzeczy.A teraz trąbią że jakiś meteor pierdyknie w ziemię propaganda musi być............!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy