maciup96 Posted February 23, 2012 Posted February 23, 2012 Witam, ten sezon będzie moim ostatnim sezonem w roli młodzieżowca . Chciałbym się przepisać do sekcji karpiowej . Jakie czynności muszę wykonać aby przenieść swoje dane? Czy to coś kosztuje ? Z góry dziękuje
Andre Posted February 23, 2012 Posted February 23, 2012 Bierzesz swoja kartotekę z macierzystego koła i... szukasz nowego.
maciup96 Posted February 23, 2012 Author Posted February 23, 2012 Koło już mam znalezione . Czyli mam wziąć kartotekę i zanieść do tego nowego koła ?
lama1994 Posted February 23, 2012 Posted February 23, 2012 http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/49805/67/zmiana_przynaleznosci_do_innego_kola_pzw Wszystko wyjaśnione.
Mateusz91 Posted February 23, 2012 Posted February 23, 2012 A tutaj masz warunki przyjęcia do Sekcji Karpiowej Rzeszów: http://www.sekcjakarpiowa.pl/regulamin/8-regulamin-sekcji-karpiowej-
Laskovik Posted February 23, 2012 Posted February 23, 2012 W praktyce wyglada to tak: idziesz placisz kase i jestes w innym kole. Pozdrawiam
mapet77 Posted February 23, 2012 Posted February 23, 2012 Już chyba nie, musisz zabrać swoje papiery...
maciup96 Posted February 24, 2012 Author Posted February 24, 2012 O warunkach wiem bo w tamtym roku startowałem w zawodach sekcji. Rozmawiałem równierz o warunkach. Jeszcze raz dziękuję
stig Posted February 24, 2012 Posted February 24, 2012 A tutaj masz warunki przyjęcia do Sekcji Karpiowej Rzeszów:http://www.sekcjakarpiowa.pl/regulamin/8-regulamin-sekcji-karpiowej- Nie na temat, ale nie powstrzymałem się: KALIMATA i to: "14). Uczestników zawodów obowiązuje : a). Zakaz nadmiernego spożywania alkoholu." Wydaje mi się, że na zawodach wędkarskich nie można w ogóle spożywać alkoholu. I co to, ta KALIMATA? A najlepsze jest to: 15). Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu tuż przed zawodami lub w trakcie ich trwania. O wszystkich zmianach regulaminu zawodnicy zostaną niezwłocznie poinformowani. Kondolencje.
mapet77 Posted May 20, 2012 Posted May 20, 2012 W celu odświeżenia tematu, dodam od siebie, że się przeniosłem do innego koła w Rzeszowie, a wyglądało to tak: poszedłem do swojego rodzimego koła i poprosiłem o kartotekę. Skarbnik wręczył mi specjalnie przygotowany druk do wypełnienia, w którym był zamieszczony wniosek o przeniesieniu mnie do innego koła, którego dane trzeba też wpisać i po krzyku. Złożyłem swój podpis i Skarbnik wręczył mi kartotekę i po sprawie.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now